Videti jedan post
Star 29.03.2013, 00:11   #23
Privatnik
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 21.03.2013
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 10
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Privatnik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Morison Pokaži Post
Nema na cemu!
Jako zgodna stvar, a posto vise nismo limitirani prostorom (osim velicinom usb stika), recimo za drugu pesmu koju sviras istim ritmom ali zelis druge OTS-e jednostavno iskopiras isti ritam samo sa naslovom promenjenim za jedan karakter (ili u ime pesme) i u tom ritmu spakujes novih cetiri OTS-a.
S obzirom na ovo, resen problem oko user boja, zar ne? Performance boja plus 4 OTS-a, mislim da je za svaku pesmu sasvim dovoljno 5 boja...

Ma super, supeer! Hvala od srca!!
Da, i više nego dovoljno! Super stvar! Naravno da je riješeno i to je ono što mi je bilo neophodno. Bez toga - ovaj aranžer mi je mrtvo slovo na papiru. A mijenjanje performance sa kotačićem da bi se dobio drugi instrument, u toku svirke, meni je neizvdivo. Ako netko to stigne i može - skidam kapu i svaka čast!

Da, spomenuo sam da sam tako imao na g1000. Performance skopirat na slijedeče mjesto i setapirati recimo nove instrumente.

A imao sam složeno i samo instrumente na performance. Recimo Akustična, klavir, stringsevi, harmonika, ispod svakog upp1, na upp 2 bio je neki strings za podlogu..Na pedali složio "performance next" i zaključao tempo. Zadnjem instrumentu u nizu stavio "performance back" da ne ode dalje, slučajno na slijedeči perform. ;-)

Da, čuda se daju napraviti tko ima volje i iskustva. Na žalost, često sam gledao kako na odličnim i skupim instrumentima se koriste dvije tri boje (instrumenta) iako uho "viče" - daj promijeni, tu ide harmonika i klarinet.. ;-) ISta stvar i sa ritam sekcijom, upotrebom dinamike, ali to su sad već stvari ukusa. O tome se ne raspravlja.

Imam kratko pitanje, možda znaš:
Ovaj OT se samo u glavnom meniju može isključiti da mu ne radi recimo "prelaz" - varijaciju ritma ili po svakom user performance-u. U glavnom meniju pod OneTouch Hold isključeno mi je Intro/Ending, Variation, a samo su na ON Tempo i Tone Part, ali svejedno neki od 4 OT gumba naprave Intro ili varijaciju...

pronači ću to, nisam gotovan, ali ako znaš, da se rađe prihvatim posla i konačno sad sredim i složim klavijaturu i posložim soundove.

Hvala ti još jednom, ovo mi je "spasilo život". Iskreno, bio sam već pomislio na zamjenu za neki drugi Rolandov aranžer.
Spasio si me ali nisi rekao, gdje da šaljem gajbu pive?

Promijenjeno od Privatnik (29.03.2013 u 00:14 sati)
Privatnik je offline   Reply With Quote