Videti jedan post
Star 08.04.2013, 01:00   #28
milepsr
Odomaćeni član
 
milepsr's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 37
Postovi: 600
Downloads: 3436
Uploads: 19
Rekao HVALA: 41
Zahvalili mu 73 puta u 69 Postova
Instrumenti: Korg PA3X
Interesi: Mene me zanima, gde ima da se kupi jevtina kavurma i cvarci...
milepsr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajd da napisem i ja svoje utiske o ovoj klavijaturi za kratko vreme, koliko sam je probao kod Nese

Lagana je, sto je bitno svakome ko dolazi u sitne sate kuci...
Dirka je ok, po meni bolja nego na ostalim klavijaturama iz te klase.
Sto se tice izrade, jedino sto me brine je kvalitet dugmica sa kojima se menjaju varijacije i STS boje. Mada ja sam ih pritisnuo samo par puta, i to plasljivo, tako da ne bih mogao da sudim o tome. Vise o tome moze da kaze neko ko je poseduje.
Sto se tice sound-a, standardno za Roland. Klavir je po meni bolji nego na pa800-pa2x. Organi su ok, gitare isto. Harmonike su isto ok, tako da moze da se radi bez problema svirka bez semplova.

Sve u svemu, nije losa investicija. Kupis novu klavijaturu, imas garanciju, otplatis je za kratko vreme i posle te sluzi godinama...

E sad jedna fix ideja
1. Izvadis zvucnike iz nje i jos je olaksas time
2. Napravis stalak od aluminijuma na rasklapanje (samim tim sto je klavijatura lagana, i stalak moze biti dosta lagan)
3. Sve to zajedno sa papucicom i kablovima stavis u jednu torbu i ides kao muzicar, a ne fizikalac
__________________
Citat:
Originalno postovano od nikadvisekorg Pokaži Post
Ćiru i njegove drnjkalice na kup sa Mićom Nikolićem i ostalim iživljavatorima nad muzičkim instrumentima bi poslao u Kinu kod Japanaca da snimaju muzičke teme i pratnju za super mario i battle tanks.
milepsr je offline   Reply With Quote