Videti jedan post
Star 07.02.2017, 21:37   #22
Ivan KV
Drugar foruma
 
Ivan KV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.05.2011
Postovi: 95
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 8 puta u 7 Postova
Ivan KV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od opusdei Pokaži Post
Zdravo..
Kupio sam pre nedelju dana Dynacord PM 1000-3 e sad:
Trazim pomoc oko serijskog broja na mom PM1000-3. Kod nas se prica da ima dosta kineskih kopija u prodaji pa sam u zabuni dali sam prevaren
Na netu negde sam video da serial brojevi za Dynacord PM 1000-3 pocinju sa slovom D11315917205 i 11 cifri ukupno. Na mom dynacordu pococinje sa S/n:02500001100001****Fajl 8132
Dali moze neko nesto vise da mi kaze u vezi serijskim brojevima i dali je ovo original.

Jos sam cuo da sve kineske kopije nemaju kapak za zatvaranje i zastitu. Dali je ovo istina zato sto moj PM ima kapak sa logom Dynacorda (Slovo D)
Fajl 8133

Vidite ovaj kineski sajt http://www.aosteraudio.com/sdp/19432...ontact_Us.html
Prave PM mixere shure microfone ITD ITD.
Kod koga si kupio miksetu,imas li garanciju?

Nisam nesto zagledao u poslednje vreme ali mislim da imaju slovo D ispred serijskog broja.strpi se do sutra da otvorim jedan mikser da vidim,mozda su menjali nesto.
Mada u poslednje vreme se pojavilo mnogo kopija koje prodaju kao original i kutija i mikseta,zato treba kupovati kod proverenih dolera i distributera Dynacorda.
Dodato:
Evo ovako,
morao sam da sidjem do radnje da pogledam juce mi je stigla roba iz Dynacorda i na novim mikserima nema slovo D ispred broja ali ima zig i svasta nesto,dosta se razlikuje od ove nalepnice na tvojoj mikseti,
ali sam pogledao jednu sto mi stoji otvorena za demo od pre nekih godinu i po dana nalepnica je identicna tvojoj,tako da bi trbalo da je to to samo je duze mozda bila u magacinu ili si uzeo polovnu miksetu to nisi napisao dali je nova ili polovna.

Nadam se da am ti malo pomogao,ali samo provereno ubuduce,kod ovlascenih prodavaca.

Promijenjeno od Ivan KV (07.02.2017 u 21:52 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Ivan KV je offline   Reply With Quote