Videti jedan post
Star 14.06.2015, 17:27   #2
SMusic studio
Vredan član društva
 
SMusic studio's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.05.2014
Mjesto: Srbija
Postovi: 198
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 36 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha NP-V80, Digitech VL3D, Roland BK-9
SMusic studio ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

To su lepe vesti, konačno će se i nama običnim smrtnicima - balkancima pružiti mogućnost da dođemo do kvalitetne ali jeftinije klavijature.

Tyros serija jeste odlična, po meni čak i najbolja od svih aranžera trenutno na tržištu, ovog sam mišljenja (iako ja celog života sviram Rolanda). Pod najboljim ih smatram i zbog kvaliteta Yamahine softverske podrške, ažurnosti i brigu o kupcima i njihovim mišljenjima, a ne samo na kvalitet proizvoda, ali su stvarno preterali sa cenama. Za jednog dobrog Tyrosa treba dati kao za jedan dobar polovan automobil, a to je po meni neuporedivo.

Na kraju krajeva, ja sam nedavno kupio Roland BK-9 samo iz razloga što mi je Yamaha Tyros 4 bila preskupa, inače da je bila jeftinija, ja se ne bih dvoumio ni sekunda.
Seriju S sam dobro pogledao i isprobao i nije mi se svidela samo što mi je izrada jako delovala neozbiljno sa onim sitnim gumenim dugmićima, a najvažnije i najbitnije - sama klavijatura i dirke mi nisu odgovarale uopšte. Nekako mi je sve delovalo kao na nekim starim PSR serijama od pre 10-15 godina.
Nadam se da će kod ove nove serije popraviti, osim softvera i samu klavijaturu, odnosno dirke i ugraditi malo ozbiljnije i veće tastere za programiranje i upravljanje opcijama.
__________________
Svaki uređaj radi na beli dim. Kada taj beli dim jednom izađe, uređaj više neće raditi.
SMusic studio je offline   Reply With Quote