Videti jedan post
Star 12.05.2019, 18:43   #8
Landison
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2017
Postovi: 254
Downloads: 148
Uploads: 0
Rekao HVALA: 112
Zahvalili mu 29 puta u 28 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x
Landison ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Isključivo koristim REGISTRATION SEQUENCE, a što se tiče pedala kad je uključen REG SEQ onda on ima prednost nad ostalim pedalskim funkcijama.Kod mene nije BIG CHOIR nego moj user "TO JE TO" koji nisam mogao prebaciti na USB pa potom tebi, ali sam predpostavljao da će ti stići u sklopu registracije ali sam se možda prevario.Što se tiče chorusa na njega sam stavio delay....ali ponavljam ako ti nije stigao "TO JE TO"onda je vjerojatno stavljen baš chorus efekt!

https://www.sendspace.com/file/r1o988
Dodato:
Evo riješih...vrijedi truda kad se dobro završi.Upalio sam klavijaturu na način da se pojave prazne REGISTRATION MEMORY (pritisnuo tipku F#6 i istovremeno palio klavijaturu)..pozvao REG BANK "Moj lipi andjele" memorirao na RM1 "postojeći tvornički panel" i tako anulirao ko zna kako stvorenu opisanu grešku.Na sad "očišćeni" RM1 memorirao željeni sadržaj i sve radi ko sat.
Casper prijatelju dragi, kao i mnogo puta do sada hvala na uloženom trudu i hvala što si ovaj put dopustio da ja budem sa nekog drugog planeta!

Promijenjeno od Landison (12.05.2019 u 19:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Landison je offline   Reply With Quote