Videti jedan post
Star 15.09.2015, 23:26   #5
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako misliš da ja "skupljam postove" da bi mi bio dodijeljen pristup download sekciji e onda se varaš ! Ja sam donirao po 10 EUR svake godine u zadnjih 5 godina (sve skupa 50 EUR) i imao bih pristup download sekciji na taj način i bez da napišem ijedan post. 10 EUR nije mnogo obzirom na činjenicu da je ovo izuzetan forum tako da se ja ne hvalim ali s druge strane sam siguran da ima mnogo članova koji nikad ništa nisu donirali, što ja opet s druge strane ne kritikujem, samo kažem...

Razlog zbog kojeg sam u zadnje vrijeme počeo da pišem više postova nego prije je to što me je bukvalno sramota da sam član skoro 6 godina a do sad sam napisao svega 45 postova. Sam sam došao do zaključka da bih trebao da budem aktiviniji na forumu ! Međutim ovo je već drugi put da me ti bez razloga kritikuješ !

Kažeš: "opet sudite samo na osnovu izgleda,a kolko ja znam Roland nikad nije bio jeftin i cene klavijatura ne pisu u specifikacijama!"

Prije nego što sam napisao svoje malo mišljenje o novoj Rolandovoj klavijaturi, nisam gledao samo izgled nego sam naravno gledao specifikacije i uporedio ih sa specifikacijama FA-06. Također sam gledao šta kažu na stranim forumima jer znam nekoliko stranih jezika.

Ako član foruma Morison, koji je zaposlen u Roland Srbija i možda je čak radio na ovom novom synth-u, kaže da će biti pristupačna cijena, ne znam kakav je tvoj argument da ti tvrdiš suprotno - da si malo progooglao mogao si vidjeti da će mu cijena biti oko 700 EUR što je pristupačno za tako dobar synth. Ali ja i dalje tvrdim da vlasnici Fantoma ne moraju da ga prodaju jer Fantom je Fantom...
sxkn7 je offline   Reply With Quote