Tema: MOTIF
Videti jedan post
Star 02.08.2006, 14:49   #15
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Lepo receno Miodraze, brale, molim te da mi navedes ako ima tu sta da sam ja BEZRAZLOZNO provocirao nekoga il da sam besmislice pricao, ovo je bez ikakve ironije i sarkazam. I istina jest da ljudi ovde dolaze da se obracunaju sa ostalih foruma, kao sto kazes gde se PRODAJU ZLADNE FILES koje nije slucaj ovde i ova stranica nije nikakva komercijala ili reklama za ikakve produkte. Al ljudi ne znaju to iskoristiti, nego njima je lepse da idu na KOMERCIJALNI FORUM gde se prodaju zlatne files, i gde se non stop pica kako je PSR najbolji aranzer bas zbog tih ZLATNIH FILES a na kraju svi ostanu slepi sbog te prazne i lazne price sto se tamo pricaju pa onda ti isti ljudi dolaze ovde i udaraju po svakoga da ne zna, samo cisto iz njihovog neznanja. Nije ovo nikome nikakva uvreda, al kako da prihvatim coveka kome je ZLATKO godinama punio mozak da je PSR najbolji aranzer zato sto prodaje te stilove, i onda ZLATKO za njega postao bog, a sad taj isti NEZNALICA i LENSTINA dosao ovde da meni drzi lekciju sta je dobro sta je loso a nema nikaki argument ni znanje, nije argument BOLJI JE OVAJ i samo to, nego argumet je BOLJI JE OVAJ ZATO STO i td.
Napisao sam POST i uzelo mi skoro 3 dana vreme da sve to skontam i saberem, dosli su ljudi da pljuju po mene, da ne znam sta pricam i da sam to preveo sa manuala, dok to nije nikakva istina, taj post bar je 10 ljudi pomogao da i sami oni prave svoje stilove a neko pljuje po tome, onda se vidi znanje tih ljudi ovde.

Pozdrav

Pozdrav
BasariStudios je offline