Videti jedan post
Star 28.11.2014, 22:53   #38
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@sell Ma moze i ovako druze, nije da bas nisam znao forspil, vise je provera nego sto je skroz od pocetka, a i na YouTube moze malo da se uspori u podesavanjima onim njegovim na 0.5 i moze solidno da se vidi, a i kazem, nije da ga nisam znao, nego cisto da proverim, tako da je ovo super, jos bolje nego da si samo onako. Bolje ovako sa akordima sto si odradio. Super stvarno. Svaka cast. Svaka ti dala i na vreme dobila sto se kaze

Ja htedoh da se aktiviram malo i pomognem koliko toliko ovde, ali crkli mi igleda izlazi pozadi na maticnoj na kompu, bilo sta da ubacim pozadi, nista ne reaguje u Realtek-u kao PopUp meni, sve probavao, nisam resio, jedino BIOS nisam resetovao, ali ne bi rekao da je do njega, pa je to razlog zasto ne mogu da snimim neki tutorial - nemam Line IN. Pre neki dan sam uzeo Creative SoundBlaster SB0100 i sa KX drajverima za Windows 7 to radi, ali kada se ubaci Line IN i to, nista se nesto posebno ne desava, tako da trenutno ne mogu da snimam, ili cu da uzmem neku USB onu malecku sto ima ulaz za MIC, mozda ona moze da mi zavrsi malo posao, jer drugo resenje nemam, pa dok se ne sredi to, ne mogu nista da pomognem, nazalost
Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote