Videti jedan post
Star 19.10.2013, 15:26   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Pa3x-Mfx, sngbook i global-problemi?

Pozzz svima....Evo par pitanja...Na pa3 imam instaliran zadnj os iz maja cini mi se ove godine....Sve sto promenim u globalu,i sacuvam global,kad ugasim klajvu se ponisti i vrati global na staro...dalje na pesmama iz songbooka ne mogu da upisem nijedan sts, nece da ih upise,ostane stari sts...i tako kad sam prebacio pesme iz soongbook iz pa2 u pa3,one pesme koje su bile sredjene u pa2x,ok su,a sve novo sto hocu da ubacim u songbook,ne mogu nigde da promenim sts...bezveze...ima li resenja za ovo i za postavke za global? i jos jedno pitanjce....kako preko Mfx-a, dadati neko efekat na deo u ritam sekciji?...recimo imam u efektima da mi je mfx1 neki hall. i hocu malu kolicinu halla,da dodam na dobos samo recimo, ne na celu ritam sekciju...i kad tako u drum edit,dodam mfx1 na dobos, stavim ga na 64,nista se ne desava? nema nikakvog efekta....jedino kad dodam u mixer tuning dodam efekat na celu ritam sekciju tu je...al ja necu to...hocu samo taj prvi efekat,mfx1,da dodam na dobos i nigde vise...a to kako vidim ne reaguje,bar ne kod mene ili nesto pogresno radim? da dodam da mi je u sound,drum kit,mfx1 send za dobos stavljen na 127 i i dalje nema nikakvog efekta...ajd me opravite,kako resiti ove problemcice? hvala i pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote