Videti jedan post
Star 06.07.2014, 02:59   #225
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ono sto trenutno radis u YEM-u mozes slusati na nekom audio device,tj na kompjuterskim zvucnicima ili ono sto je audio divace za taj komp u kojem je YEM.Ali da slusas preko Tyrosa nazalost ne jos uvjek!
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post

Ne preostaje ništa drugo već odjednom ubaciti sve packove u Tyros, kreirati u klavijaturi jedan "Master Pack", njega vratiti u YEM i obrađivati po želji.
Jesam li dobro shvatio ili se nešto od toga ne može?
Ja sam ubacio svih 7 PACK-ova u Tyros5.Naravno to su oni sa T3 i njima fali sve ono sto je napravljeno od internih stvari ,bilo da su Custom voices ili custom drums.E sad YEM-u imam nekih 14 PACK-ova i to je sad ziva zavrzlama.
Nemozes u klavijaturi kreirati nikakav "master pack" niti bilo kakav.U klavijaturi stoje svih onih 7 packova na HD i od njih mozes praviti USER voices kao i na T3-4!Mislim na USER one sto pravimo preko VOICE SET-a!
Znaci nemozes vratiti nista nazad u YEM iz Tyrosa!Znaci ako necu nista da mjenjam u YEM-u kad ubacim tih 7 pack-ova oni ce biti i u YEM-u i u klavijaturi,ali cim hocu nesto da dodajem,oduzimam,kreiram pravim i slicno,onda ono sto sam pravio sa onih 7 moram ponovno da ubacujem u Tyrosa!

Promijenjeno od tyros2 (06.07.2014 u 03:08 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tyros2 je offline   Reply With Quote