Videti jedan post
Star 12.12.2012, 05:55   #7
dakiyu
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 19.11.2008
Mjesto: Serbia
Godina: 56
Postovi: 29
Downloads: 54
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 6 puta u 3 Postova
dakiyu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Imam slican problem,i sumnjam da je tu negde resenje ako neko moze da pomogne...

Znaci na PA800 u global, upper 1 stavim na out2,izvucem poseban kabl i u kanal na mikseti ja dajem svoj efekat od miksete,znaci jednim potezom upper1 je bez efekta osim sa miksete...to i hocu ali kod PA3X!!!

Vecina je u redu,ali nekoliko ih ne radi uopste,ne cuje se nista a ako su na L+R onda je ok.

Usao sam u sound te recimo harmonike koja ne radi,iskljucio taj insert i onda radi ALI samo u sound modu...ja je snimim tako sa iskljucenim insert fx ali kad je pozovem u ritmu opet je mrtva...sta da probam,znaci hocu kao kod pa800 da nikad nemam efekat ni na jednoj upper 1 boji bez obzira da li je factory ili sempl ili STS ili performance...

ILI BAR,obzirom da mi se zuri,kako da blokiram efekat koji sam namestio u ritmu,ukljucio sam onaj lock upper FX ali ne vredi...sts1 je moj efekat ali cim pozovem performansu opet nista...hteo bih da izbegnem kopiranje efekta pojedinacno jer me upper1 efekat ne interesuje osim sa miksete a ne ide mi ni prva ni druga varijanta!hvala!
dakiyu je offline   Reply With Quote