Videti jedan post
Star 27.01.2008, 18:00   #12
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
E to ti burazeru ne bih mogao reci jer nisam video klavijaturu,sve sto sam ti rekao je iz onoga sto sam procitao o njenim specifikacijama!To ti je Pa 50,Tg1,Rx bojama,master efektom i TuchView displejom
Ovo sam napisao i ti mi na ovo dajes komentare!!!Kad mi pise Steel guitar RX to nije boja a?Covek koji je pitao za klavijaturu,pitao je zato sto nije upucen i nije trazio lekcije sta je RX tehnologija,sta je eds sinteza zvuka,pitao je sta ima klavijatura!JESAM LI NAPISAO NESTO NETACNO???Sve to sto sam nabrojao ima i eto zaboravio sam novu eds sintezu zvuka koju ste vi ovde prvi ispljuvali na korgu M3 da ne ispisujem sad linkove tih tema.
Pa onda mi pricas proizvodjaci lazu(za onu zvucu kartu koju citirtas u postu) Pa se onda pozivas u drugom postu opet na proizvodjace i kazes da su u pravu???Ohladi malo buraz od mene!

I da ne zaboravim GORPED da ti kazem za novu sintezu zvuka EDS posto me prozivaju zbog toga
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote