Videti jedan post
Star 03.01.2019, 10:08   #2
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Otrčao Mostar Halfmarathon 2017. godine i pritom prije mislim na to da sam ga završio nego konkretno otrčao U ta doba sam na svojih 190 cm visine imao oko 93 kg i redovno sam vikendom pio i pušio na svirkama, ali održavao sam se trčanjem. Taj polumaraton sam dobro počeo i odlično sam se osjećao do nekog 17-og kilometra, e onda su počeli problemi izazvani mojom samom konstitucijom, odnosno visinom, a naročito težinom u to doba. Naime počeli su me boljeti zglobovi ispod kuka, negdje na spoju bedrene kosti i kuka. To je bilo neizdržljivo tako da sam preostala 4 kilometra malo odhodao, malo odtrčao, e sad kako sam odjednom prekinuo ritam trčanja, počeli su bili i grčevi u listovima. Stigao sam na cilj sa nekim vremenom otprilike 2 sata i 20 minuta.
Kasnije konzultirajući se sa kolegama sportistima, dosta njih mi je reklo da te duge pruge uopće nisu za mene s obzirom na moju konstituciju, sa čime bih se jako složio. Mnogo sam bolji u šprintu, 100 metara izvučem za nekih 11.58 sekundi. Sad sam sebi skroz optimizirao prehranu, izbacio slatko totalno, imam oko 81-82 kg, poprilično sam tjelesno aktivan, ali nešto sumnjam da ću se ikada više natjerat na išta više od 10 km
__________________
I'm the one who knocks...



Promijenjeno od Dell (03.01.2019 u 10:10 sati)
Dell je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Dell za ovaj koristan post:
draganost (03.01.2019)