Videti jedan post
Star 03.01.2019, 13:02   #3
draganost
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.11.2009
Mjesto: Beograd
Postovi: 18
Downloads: 4
Uploads: 17
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Sport, priroda, muzika.
draganost befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
draganost pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Dell Pokaži Post
Otrčao Mostar Halfmarathon 2017. godine i pritom prije mislim na to da sam ga završio nego konkretno otrčao U ta doba sam na svojih 190 cm visine imao oko 93 kg i redovno sam vikendom pio i pušio na svirkama, ali održavao sam se trčanjem. Taj polumaraton sam dobro počeo i odlično sam se osjećao do nekog 17-og kilometra, e onda su počeli problemi izazvani mojom samom konstitucijom, odnosno visinom, a naročito težinom u to doba. Naime počeli su me boljeti zglobovi ispod kuka, negdje na spoju bedrene kosti i kuka. To je bilo neizdržljivo tako da sam preostala 4 kilometra malo odhodao, malo odtrčao, e sad kako sam odjednom prekinuo ritam trčanja, počeli su bili i grčevi u listovima. Stigao sam na cilj sa nekim vremenom otprilike 2 sata i 20 minuta.
Kasnije konzultirajući se sa kolegama sportistima, dosta njih mi je reklo da te duge pruge uopće nisu za mene s obzirom na moju konstituciju, sa čime bih se jako složio. Mnogo sam bolji u šprintu, 100 metara izvučem za nekih 11.58 sekundi. Sad sam sebi skroz optimizirao prehranu, izbacio slatko totalno, imam oko 81-82 kg, poprilično sam tjelesno aktivan, ali nešto sumnjam da ću se ikada više natjerat na išta više od 10 km
Pomalo ti zavidim na visini, ja sam visok 169cm i trčim polumaraton bez problema, iako moram priznati da sam se spremao postepeno 4 meseca dok nisam dostigao kondiciju da bez problema istrčim tih 21,1 km. Istrčao sam prošle godine 3 polumaratona (2 u Beogradu i jedan u Somboru) i vreme mi je bilo od 2.05 do 2.40h. Planiram da nastavim i ove godine jer mislim da je to za moje godine (62 godine) prikladan vid održavanja kondicije.
draganost je offline   Reply With Quote