Videti jedan post
Star 07.04.2016, 23:39   #109
sladjans
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 23.06.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 82
Downloads: 373
Uploads: 11
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: Korg Pa3x
sladjans befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Postovane kolege, prvo bih hteo da se pohvalim... postao sam ponosni vlasnik Behringer X Air-a 12. Sto se tice same miksete i sound-a onako na prvo slusanje i to na slusalicama zaista vredi posvetiti paznju... No, o tome cu kasnije... Prvi problem koji mi se javio jeste problem sa novim tabletom. Dva dana pre kupovine miksete kupio sam nov tablet MpMan MP10OCTA sa Android verzijom 5.1.1... Upitanju je tablet od 10 incha. Nakon povezivanja, iako ni jedan instrument i mikrofon nije ukljucen, vumetri pored klizaca za jacinu svetle zutom bojom na svim kanalima... Odprilike do polovine, mada na nekom kanalu manje, na nekom vise od polovine... To je sada kao "virtuelna nula". Nakon ukljucivanja mikrofona vumetar nastavlja da pokazuje intenzitet od te virtualne nule do maksimuma... Pomislio sam da problem do miksete, ali nakon pozajmljenog tableta od 7" i to losijeg kvaliteta i povezivanje laptopa sa miksetom zakljucio sam da je problem sa mojim novim tabletom... Takodje, svi ti virtualni impulsi su prikazani i na vumetrima u Meters. Da li ima neko ideju u cemu je problem?
sladjans je offline   Reply With Quote