Videti jedan post
Star 07.05.2017, 22:10   #1
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Triton Classic HD

Pozdrav narode
Ovako uzeo sam juce u nekoj kompenzaciji Classica ali nema SCSI za kopcanje sa HD kako bih mogao ubacivati setove nego ima samo zip i ima neki ubacen set u njoj ali nije to to veoma malo materijala ima odradjeno i mali broj semlova mislim relativno mali za tu klavijaturu od 64 mb
cini mi se izmedju 20-30 semplovanih instrumenata da ima ukljucujuci one neke izvornjacke stvari koje meni ne koriste ni cemu.
Da ne duljim mnogo interesuje me jedna stvar dakle posto nemam taj SCSI a malo je poskup gledao sam na oglasima kod nas je oko 200 eura sa ugradnjom valjda ne znam pa da li postoji mozda opcija da se ugradi HD u nju i da npr. taj HD mogu izvaditi ako hocu neki set da ucitam i da ga ubacim u racunar nasnimim sta mi treba tj. set koji hocu i posle vratim u klavijaturu ucitam set i to je to.
Dakle to me zanima posto citao sam da je to preko zip-a sa disketama veoma sporo a i ne znam to da radim nisam nikada tako da ovo bi bilo mnogo bolje resenje.
Hvala na odgovorima unapred
Dodato:
Da ne otvaram novu temu interesuje me ako neko zna da li moze scsi iz le-a ili tr-a u classic ?

Promijenjeno od boki997 (09.05.2017 u 15:55 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
boki997 je offline   Reply With Quote