Videti jedan post
Star 28.09.2009, 03:46   #12
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Cekao sam te bre da se javis. . . e da ti kazem sad ovako bratatski,razlika izmedju 166 i 1066 je vrlo mala,to je da ja imam 4 izlaza a vi dva i jos po neke sitnice koje u radu nemaju neki veliki znacaj!Znaci da sam znao uzeo bi 166 jer je 1066 duplo skuplji zbog duplo veeg broja izlaza i to je sve!Veceras sam odradio prvu svirku sa njim i mogu reci da vise nikada bez kompresora ne idem na rad Imao sam u pocetku malo problema sa mikrofonijom ali sam to sredio u radu i na kraju veceri su utisci ovakvi...Sta da ti kazem kad su konobari primetili da sam pevao bez napora i mnogo im se svidela svirka ) Znaci totalni laici su primetili veliko olaksanje pri pevanju a zasto?Pa naravno ustopao sam Bass gitaru i Bass pedalu i plus posebno vocal preko aux-a i to je dobitna kombinacija!Bruka kako dobro radi...E sto se tice studiskog snimanja totalno ide drugacije stelovanje ali cu sve utiske o tome izneti posle deset dana dok ne provalim spravu totalno )Aco sto se tice vokala i nacina povezivanja za live svirku jedino ce da radi kako si rekao preko Aux-a i to je kraj Aj javljam se novim utiscima posle odredjenog vremena
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (28.09.2009 u 03:47 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote