Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 14.05.2011, 12:42   #1
zagorac
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.01.2010
Postovi: 3
Downloads: 47
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zagorac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard GEM WK8 SE postavke vokalizera

Pozdrav novi sam na forumu, te vas molim ako mi možete pomoći. Upravo sam nabavio jedan GEM WK 8 SE, koji ima vokalizer - vokoder. Želim pitati da li se netko susretao sa tom klavijaturom i kako na koji se način može te dali može predmetna klavijatura pratiti dvoglas, troglas četveroglas prilikom pjevanja. Naime, ima ulaz za mikrofon i pokušavao sam nešto kako bi dobio dvoglas prilikom pjevanja, no nije mi uspjelo. Zato vas molim ako netko zna kako se to naštimava da mi pomogne. Brat mi ima YAMAHU 9000 pro i kod njega je to puno lakše i dobro zvuči. Dakle zanima me da li ova moja klavijatura koju sam nabavio isto može pratiti dvoglas uz držanje akorda lijevom rukom ili ne, a ako da kako se to naštima i kako bi to mogao putem pedale uključiti i isključiti. Sam sam napravio pedalu koja funkcionira i pomoću nje mogu uključiti i isključiti ritmove, napraviti prijelaze i slično te me zanima da li preko nje mogu si podesiti dvoglasno pjevanje.

Unaprijed hvala na odgovorima.
zagorac je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:30


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije