Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 03.06.2013, 18:40   #1
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard kakav je CASIO XW-P1

Pozdrav kolege !

Eto, uspio sam se napokon rješiti Rolanda VA7 (s neispravnim ZIP-om) koji je nesretno zalutao u moje dvore kao plod loše trgovine. Kao stari KORG-ovac teško sam se privikavao na njega, pa sam ga odlučio prodati.
No s obzirom na krizu na tržištu nisam uspio doči do novaca nego sam ga trampio za 150 € + Sony Xperiu Tipo + Casio XW-P1.
U biti, nisam toliko loše niti prošao jer za eure i mobitel znam da su klasa , ali htio bi sad čuti malo vaša mišljenja o ovom CASIU.
Synth je nov, ima još skoro godinu i pol dana garanciju. Novom je cjena oko 400 € za cash.
Koliko sam pronjuškao radi se o nakon duljeg vremena ponovo o profi analognom synthesizeru. Nešto kao "novi" CZ.
E sad, kljava po meni nije nešta posebna, puna je tih analognih (meni neupotrebivih) soundova, sequenca za techno, rave i dence muziku. Ne očekujem da ću iz njega izvuć Dalappu, Guerinku i tamburice, no trube, gitare i pogotovo hammond'si su mu više nego odlične.Ima posebno drawbars opciju gdje se dobivaju soundovi hammonda da se smrzneš.
Volio bih ako neko ima materijala da podjeli, da se vidi što se da napraviti od ovog čuda. Mogu mu u zamjenu poslati "brdo" soundova koje sam skinuo s net-a, no to su sve "svemirska zavijala" koje meni tezgarošu ne koriste. Po meni ovo je dušu dalo za neki studijo ili nekog techno-rave frika.
Znam da će mnogi reči da sam glupo postupio jer sam uzeo synth koji mi ne treba (tako stječem dojam), ali ipak mislim da se ovaj music gadget da iskoristiti za još ponešto osim studija. Još ako bi mu otežao tipku, za pop-rock stvari dao bi se dobro isprogramirati. Prima SD karticu i čita do 32 Gb.
Učitava čak i WAV- audio filove u sequence, ali nema sampler.
Imam user manual, al sve što piše u njem mi je Špansko selo jer ne vidim i ne kužim pravu namjenu ovoj synthesizera.
Unaprijed zahvaljujem
Grafički Fajlovi
File Type: jpg Casio XW-P1 mala.jpg (6,9 KB, 91x skinuto)
Highslide JS
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije