Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Sistemi

Sistemi Kompletni sistemi za ozvučenje... Kombinacije...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 01.11.2018, 13:02   #11
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ako citamo komentare videa koji sam postao, vise njih pita dali je spojeno direktno ili izmedju ima mixer. Odgovora nema. Ja predpostavljam da je direktno. Mislim da bi bila jos postenija usporedba da je uz ova dva bio MAUI 28, a ne 11. Kolega Alekso kaze da mu zvuk mikrofona nije dovoljno cist, ali na kraju testa oboje upravo komentiraju kako im se MAUI najvise svidja upravo zbog toga sto ima cist zvuk i sto cuju sve cisto.

Ja sam npr gledao i ovo kad sam kupovao. U specifikacijama na papiru i LD i Turbosound imaju trokanalni mixer. LD ima mono ulaz za gitaru, stereo ulaz A-B za mixer ili direktno klavijaturu, ulaz za mikrofon, digitalni ulaz cinc, aux, izlaz za sub i system izlaz i uz sve to postoji zaseban potenciometar. A turbosound ima ulaz A-B i link A-B (sto su valjda nekakvi izlazi) i to je to. Znam da se Turbosound postelava preko mobilne aplikacije, ali gdje se to sve usteka u njega? Nekako mi se cini da mi fali tih ulaza-izlaza i na MAUI-u mi ovo izgleda kompletnije i jednostavnije.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Dodato:
Da dodam foto kako to izgleda u usporedbi.


Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od casper (05.11.2018 u 17:54 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Tihotyros je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije