Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.08.2011, 04:17   #11
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Pa znas druze tranzit nije to bas jedan doktor rekao...nego vise njih,a tesko da vise njih lupaju..Pre svega da znas da tu vodu na prazan zeludac preporucuju lekari svojim pacijentima,kako bi smrsali brze,ukoliko imaju neku skoru operaciju a po priordi su gojazni...Dalje procackaj malo net,i videces da u svakoj iole kasvetnoj dijeti nutricionisti preporucuju da se obavezno popije par casa voda na ste srca,da se procisti organizam...Dalje,kad sam imao 7,8 godina,stalno sam odmah kad ustanem,mada se sada ja toga i ne secam,vec samo iz price moje keve,stalno sam cim ustanem trcao na slavinu da popijem malo vode,jer mi je organizam tako trazio...Keva mislila da nije nesto sa mnom u redu i vodila me kod lekara zbog toga..Doktorka joj je rekla: kad bi bar 50% nas tako radilo kad ustane ujutru,da popije malo vode na prazan zeludac gde bi nam bio kraj"..ali to retko ko radi..poslala je moju kevu kuci,i rekla joj da me slobodno pusti da popijem ujutru vode kolko god mi se pije,nikako ne moze da skodi,tj. bas naprotiv-zdravo je..jer procisti crvea i organizam..tolko od mene

Promijenjeno od Milan$ (03.08.2011 u 04:19 sati)
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 04:24   #12
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bas si mnogo zabavio zeludac sa 6 dcl mlake vode, to ti samo dodje kao teret, plus gdje ti je energija od vode kad se tek ustanes? Tih vise doktora koji su ti to rekli garant hoce da zarade od tebe kasnije kad se razbolis. Ne preskaci dorucak nikako. Ne jedi poslije 6 sati i bavi se sportom.

A sto se pusenja tice, ja sam cuo da pusenje skracuje cigaretu
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 04:28   #13
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Milan$
Da ti mene pogresno ne shvatis. Nisam pisao uopste o vodi, vec o toj mlakoj vodi jer sam slucajno imao prilike da dozivim momka koji je to radio. to je bilo prije tridesetak godina. Kako vidis to i nije neka skorasnja ideja i pronalazak. Voda normalne temperature je uvijek dobrodosla i o tome nema rasprave. Sto se tice toga da vise doktora to preporucuje... e vidis ni to nije garant da je to u redu. Sjeti se samo velikih zabluda kompletne ljekarske populacije u vezi sa kafom, pa sa jajima... aj da ne nabrajam dalje, dug bi spisak bio. Na kraju, radi ti kako ti je volja a ovo je bio samo prijateljski savjet.
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 04:32   #14
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Kako god,u svakom slucaju njima vise verujem nego vama,a rekao sam da izgladnjivanje za organe ne valja,narocito za bubrege,a ova voda im pomaze da normalno funkcionisu iako drzite dijetu,i unosite manje kolicine i hrane i vode...a zasto prokuvana?zato sto nema kamenac..A kamenac stvara pesak u bubregu..a sta doktori kazu kad imate pesak u bubregu?pijte prolom vodu.ili ako pijete cesmusu prokuvajte je,da nema kamenca...Opet nemam potrebe da se ubedjujem..rekoh ipak doktorima vise verujem...uostalom da kucnem u drvo,zdrav sam i nista mi ne fali,a poslusao sam ove savete...samo mi je bolje..pozz

Promijenjeno od Milan$ (03.08.2011 u 04:34 sati)
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 04:43   #15
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

E bas zato sto si zdrav (neka tako i ostane), ne vjeruj ni ljekarima, a ni nama. Ima jedna stara istina, najbolji tvoj ljekar je u tebi samom, kad on pobenavi tad ti malo ko moze pomoci. Samo mala opaska uz ovo sve. Mozes li da predpostavis koja je mafija ubjedljivo najaca ?
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 04:47   #16
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

farmaceutska..al dobro je,sve dok ne pocnu da prodaju i vodu u apoteci..pozzz
Milan$ je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2011, 10:23   #17
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Imam ja jedan recept za dijetu koji radi 100% a nema muke


Smanjiti hleb i testo, slatkise,grickalice,gazirano i alkohol...sve ovo gledati da se ne unosi ali eto ako je neko bas zavisnik neka uzima po malo ali ce sporije i da se tanji

Dorucak i vecera pahuljice sa jogurtom ili mlekom,moze samo salata za veceru ili tako nesto lagano i rucati najnormalnije...kladim se da za 15-20 dana stomak spada kao rukom odnesen,samo se treba pridrzavati svega ovoga sto i jeste najteze
  Reply With Quote
Star 03.08.2011, 15:41   #18
gega
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 22.11.2008
Mjesto: Austrija
Postovi: 632
Downloads: 1181
Uploads: 72
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 89 puta u 85 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3
Interesi: Bike i Muzika neprofesionalno
gega befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

**
To sa pahuljicama i jogurtom funca stvarno....
Moj brat je to uzima dve sedmica ...a ja smrshao cetri kile
gega je offline   Reply With Quote
Star 04.08.2011, 09:28   #19
Nautica
Drugar foruma
 
Nautica's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2011
Mjesto: Niš
Postovi: 79
Downloads: 113
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Pa50sd
Nautica befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@tranzit
Prijatelju veruj mi ako budes probao ovu dijetu tj ako imas potrebe, uopste nece tesko da ti bude da "izdrzis". tesko jeste prva 2 dana ali posle veruj mi ja cak ni cele obroke nisam mogao da pojedem. subotu i nedelju jedes sve iliti ono sto hoces samo umereno cisto da ne drzis dzabe dijetu. veruj mi nije jo jo efekat iz razloga sto ti dijeta smanji zeludac i da hoces posle ne mozes da dodas.

Samo da kazem svima ova dijata je takozvana "srcana" dijeta. daje se ljudima koji treba da operisu srce pa iz tog razloga da smrsaju sto se kaze sto pre. ako nekog bas interesuje ima je u medicinskim knjigama, sto znaci da nije nekom slucajno palo na pamet da je napise.

Ljudi ja ceo zivot imam problema sa kilogramima, posle bombardovanja 99 god, kao burence sam bio jer sam samo jeo. od tada ja uvek kuburim sa kilogramima i ovo je nesto sto mi je pomoglo jer bez toga teeeesko da bi sam mogao da smrsam jer sam pokusavao mnogo puta bezuspesno. iz najbolje namere sam napisao ovde da ko hoce moze da je proba ali da znate da je ZDRAVA. jo jo efekat ne postoji jer ti se zeludac smanji i nema sanse da ponovo jedes mnogo
__________________
Tu sam za pet minuta, ako kasnim, procitaj opet!
Nautica je offline   Reply With Quote
Star 04.08.2011, 12:07   #20
aleksandar031
Odomaćeni član
 
aleksandar031's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.03.2008
Mjesto: Bajina Basta
Postovi: 600
Downloads: 3645
Uploads: 62
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 62 puta u 57 Postova
Instrumenti: Ketron Audya 5 SSD - JuziSound
aleksandar031 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
aleksandar031 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Nije ni poenta drzati dijetu mesec,dva koliko vec pa posle se vratiti prezderavanju. najefikasnije je redukovati ishranu za stalnoi biti aktivan.
aleksandar031 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije