Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor

IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 22.02.2012, 02:05   #11
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja vec dugo koristim Super Antispyware,skide sve ,trojan horse takodje, besplatanje a za viruse koristim Avira Antivir,besplatnu opciju, nemam nikad problem,niti ova dva programa smetaju jedan drugom,i jos napomena,kada ti ovi programi nadju probleme,produzi proceduru do kraja sto te pite, a posle da bi ih potpuno eliminisao, moras restartovati computer,onda idi u Quarntine ,selektuj i delete, posle se nece pojaviti.POzdrav.
zaki1 je offline  
Star 22.02.2012, 02:25   #12
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
ali i dodajem najbitinije - OS mora uvijek treba biti updejtan. Pogotovo ako se radi o XP, obavezno SP3.
Glupost, može da skine samo neke od bitnijih sigurnosnih zakrpa, da li ti uopšte znaš čemu služe sve te zakrpe u xp? Svaka ima svoju namenu, i naravno da nam nisu potrebne baš sve.


Citat:
Originalno postovano od AcaG600 Pokaži Post
Ma rekao sam ti druze da ih Malwarebytes ima sigurno izbrisati...Evo ja npr. koristim Avast 6 Home Edition jer je potpuno free i ne treba ti nikakva licenca i slicno,onda Malwarebytes Anti Malware i "fabricki" Windows Firewall koji je ukljucen na maximalnu osetljivost....
Na osnovu čega si to zaključio da će ih sigurno izbrisati?
A to što ti koristiš Avast mu daje prednost kod davanja preporuke drugima?

Kao prvo trebao bi da znaš da HOME verzija avasta nije za korisnike koji su nonstop zakačeni na internet, nemaš realtime skeniranje web strana, chat klijenata i mejlova, zato postoji internet verzija tog antivirusa.

______________________________________

E sad da se vratim na temu kako da pomognemo da obrišeš trojance.

Ostavi se malwarebytes programa, evo ti nešto što rešava 99% takvih slučajeva....

snimi na desktop i instaliraj combofix i prati uputstva on će sve sam da odradi, i NE DIRAJ NIŠTA DOK NE IZAĐE TEKSTUALNI FAJL.

I kompjuter mora da je povezan neprekino na internet dok program obavi svoje.

evo linka http://www.bleepingcomputer.com/comb...o-use-combofix

nadam se da nećete zameriti za link, jer nema veze sa muzikom nit reklamiranjem, svima će da koristi.
nikadvisekorg je offline  
Star 22.02.2012, 02:33   #13
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Malo si se zanio prijatelju, nisi primjetio da je nedimI riješio svoj problem?

I što će onda napraviti kad Combifix napravi svoje? Jel znaš dalje ili samo pucaš u prazno
casper je offline  
Star 22.02.2012, 02:59   #14
zsimonovic
Odomaćeni član
 
zsimonovic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.08.2007
Mjesto: gornji milanovac
Godina: 45
Postovi: 509
Downloads: 6502
Uploads: 39
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 26 puta u 24 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: racunari,lepe devojke
zsimonovic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
zsimonovic pošalji poruku preko MSN messengera zsimonovic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Probaj sa removeIT ili exterminateIT.Prvo probaj sa ovim prvim.Ili sa Combofix mada nisam radi sa njim.Obicno mi resi problem removeIT.
zsimonovic je offline  
Star 22.02.2012, 04:21   #15
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kaspersky ja koristim uvijek i zna se desit da nadje tojanere ali valjda ga on udavi i ja ne moram nista da radimA inace ja redovno brisem tj najmanje svakih godinu dana kompletan komp i to sa nekim schreder programom kojim brisem sigurno harddisk 3 puta najmanje predje brisanje,a nikad ne drzim vazne stvari na kompu tj drzim ja ponesto sto mi treba a ostalo ide na USB od 64 giga,pa kad moram da brisem ne bojim se da necu imati kopiju,a napravio sam i dvije partitie c je system koji je oko 200 giga a na D oko 300 na kome su podatci i ono sto mi treba a najvise je rijec o muzickim fajlovima....Ako moram d abrisem onda brisem samo C Partitiju i bude prilicno brzo gotovo,jedino treba vremena da se opet svi programi instaliraju,samo to meni ne predstavlja nikakav problem,ako moram i ako je Windows poceo da kenjka.Pozz
zeljko je offline  
Star 22.02.2012, 05:21   #16
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Lock
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije