Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.04.2007, 00:55   #11
Gondzi
Početnik forumacije!
 
Gondzi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.09.2006
Mjesto: Brussel/Bg
Postovi: 49
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Interesi: Muzika, automobili
Gondzi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo da ponovim opet. Pokusaj da kupis posebno snagase a posebno miksetu. Mislim da ces se jako lepo provesti sa Yamaha-om Pro Mix 01. to je digitalni mikser sa ugradjenim multi efekt procesorom. Poseduje sve sto ti treba, ili ca k i vise. Interesantno je da za svaku pesmu koju budes svirao uzivo, mozes pozvati iz memorije. Ni jedan drugi mikser ti to nece omoguciti. Znaci, tacnu postavku za svaku pesmu ces imati jednim pritiskom na "recall" dugme!!! Unutra je dobar multiefekt/dinamicki procesor, pa ces moci svakom kanalu da dodelis sta zelis od efekata itd... A cena je oko 400 evra! Jos da napomenem, da ima MIdi portove, tako da miksetu kompletno mozes da kontrolises preko racunara (lap top ako ga nosis na svirke)

E sad, za snagas mozees malo da das sebi na volju. Ako mene pitas, ja bih uzeo QSC. serija CX. I resio si stvar. Ima tu jos dobrih firmi, neces pogresiti sta god da uzmes.
A za kutije, moja preporuka je JBL, ili EV. One su malo tvrdje po zvuku i dobre za nasu muziku. Ostalo je malo "meko" i "nezno"... Opet , to je moje misljenje, a ti opet odluci sam.
Pozdrav
Gondzi je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2007, 03:58   #12
seadi
Drugar foruma
 
seadi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.03.2006
Mjesto: USA
Postovi: 69
Downloads: 273
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
seadi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
seadi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

kasno prijatelju Gondzi - ja vec narucio - ali imam garanciju na godinu dana pa mogu i vratiti ako nebude kako treba a moram se i uciti raditi uz miksete pa ce ova doci kao porucena jer kako bi znao da je nesto dobro ako neprobam i ono sto ne valja.
Hvala
__________________
to be or not to be..........
seadi je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
misljenja, mixeti, moze, nekoliko, ovoj, strucnih

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije