Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 09.07.2013, 21:59   #401
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Opet ti mirodjija u corbi.Tebi sam vec rekao da si nebitan a sto se tice @Bobana to je vec druga stvar,ja coveka cenim i postujem i nema potrebe da se ti mesas u nase dikusije.Niti sam ja napisao da sam ja u pravu nita sam napisao da Boban nije u pravu.Svako ima svoju glavu i neka razmislja sa njom kako mu volja.Ja stvarno ne znam zasto se ti mesas i teras me da kvarim temu bez potrebe.Ako se ne varam ovo je vec drugi put da to radis.I samo da znas kvaris ako se ne varam temu koju je bas Boban postavio.

Ako me Boban bude pitao u cemu je preterao njemu cu odgovoriti a ne tebi.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 22:07   #402
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Briga me sto sam ti nebitan,osecanje je obostrano.Ja cu se mesati gde god mi se mesa sve dok nikog ne vredjam i ne krsim pravilnik,dok ti odmah udaras nisko cim ti neko nije po volji,nebitni covece.
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 22:22   #403
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

E doslo zadnje vreme da moram sa Pajom i Cuturom da diskutujem o muzici na ovom forumu,doduse onaj Cutura bog da mu dusu prosti je i bio muzikalan.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 22:26   #404
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sta hoces da kazes?Vozim kamion,kamiondzija sam,glup sam,ispod tvog nivoa?
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 23:19   #405
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja ne videh da si ti napisao nesto u ovoj temi da ima veze sa njom vec iz nekog razloga meni kontriras.Ovo veceras nije prvi put.Opet cu te zamoliti da ako imas neka saznanja o ovoj klavijaturi pises o tome a ne da odredjujes da li sam ja u pravu ili nisam.Svako ovde pise u svoje ime a ne u ime drugih.Ja uvek iznosim samo svoje misljenje,ne mogu nicije tudje misljenje da iznosim,to ne bi bilo lepo a ni relevantno.Opet cu da napisem ko mi veruje hvala na poverenju,ko mi neveruje opet lepo.

Ovako prica ide u pravcu moje beskorisne diskusije koju sam ima sa kolegom @Akordeonista pre odredjenog vremena,da li u ovoj temi ili nekoj drugoj nije ni bitno.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 23:44   #406
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne kontriram ti,iznosim svoje misljenje na koje imam pravo.Kao sto mozes da primetis ja ne pisem cesto po forumu,pisem samo kad imam potrebu i zelju da nesto na pisem.
U drugoj temi,u kojoj sam te kako kazes provocirao,sam izneo cinjenicu.To nije kontriranje nego blago hiperbolisanje koje se odnosilo na tvoje konstantno favorizovanje rolanda bk5 u odnosu na druge klavijature,a nisam jedini koji to primecuje.
Kada te je Boban upitao koje su to prednosti bk5 u odnosu na pa600,ti se hvatas za tvoj istancan i neprevarljiv sluh i godine iskustva,sto priznaces nije merilo kvaliteta klavijature.I na sve to kazes Bobanu da je malo preterao u svojim zakljuccima?
Ja sam te lepo pitao u cemu je preterao,i zasto je svako ko ima misljenje koje se ne slaze sa tvojim provokator i kontras.
I opet te molim da objasnis sta si hteo da kazes prethodnim postom,u vezi Paje i Jareta.
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 09.07.2013, 23:56   #407
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne razumem,ti bi da ti ja tumacim ono sto sam napisao.Citaj pazljivije postove i dobices odgovor i za ono sto si pitao u vezi Bobana gde je preterao i tebi sam takodje napisao sve u proslom postu.Ako ti nije nesto jasno onda ti nadji nekog drugog ko ce ti rastumaciti moj predhodni post.I dalje ne pises nista o Rolandu BK 5 vec diskutujes bez razloga o mojoj i Bobanovoj diskusiji.Evo ponovicu ti:Svako ovde pise u svoje ime a ne u ime drugih.Ja uvek iznosim samo svoje misljenje,ne mogu nicije tudje misljenje da iznosim,to ne bi bilo lepo a ni relevantno.Opet cu da napisem ko mi veruje hvala na poverenju,ko mi neveruje opet lepo.

Ako ti sada nije jasno sta sam hteo da kazem onda stvarno ne znam kako da ti objasnim.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od ЂолеПФК Pokaži Post
Dokaz u mojim demo snimcima kada sam postavio ,,midi fajl", pa sam napravljen budalom. Da nisam dobio mnoštvo poruka od iskusnih kolega koji su redovni članovi i sam bih poverovao u to.



Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 990 using Tapatalk 2
Djole,nesto se ne secam da se neko javno obratio u tvojo temi i da je potvrdio da si ti u pravu.Drugo,nemoj da mesas babe i zabe.Mene uho nikada nije prevarilo i taj izraz sam napisao za ton jednog dobrog benda kako treba da zvuci i da se to stopribliznije tako namesti na klavijaturi.E sad da li si ti svirao ili nisi to je vec tvoja stvar a i ako sam pogresio i nisam bio u pravu onda je to stvarno licilo na jako jako lose odradjen midi fajl.Ako se ne varam ja mislim da sam ti se izvinio sa recima da ti se izvinjavam ako nisam u pravu.Davno je bilo pa se bas ne secam najbolje.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.

Promijenjeno od nesaband (10.07.2013 u 00:03 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2013, 00:11   #408
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Da,da protumacis ovo za Paju Cuturu,jer si me uporedio sa njim,osvrcuci se na to sto ja vozim kamion verovatno.Ja sam to shvatio kao podsmevanje sa tvoje strane,sto ako je istina,a vidim da jeste,je samo odraz tvoje (ne)kulture.Nemas nikakav argument pa pocinjes da vredjas.Doduse,nisam uvredjen,jer imam vise skole nego ti verovatno,pa me tvoji sujetni postovi ne doticu,samo sam se ponadao da to tvoje poredjenje ima neki visi,filozofski smisao,koji ja ne mogu da rastumacim izmedju redova,medjutim to je bio samo prostakluk sa tvoje strane.

O bk5 nemam sta da pisem,jer je nisam video,a ovo sto sam cuo je dovoljno da ne pozelim da je vidim.
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2013, 00:18   #409
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Stigli smo do poente.Znaci ti ne znas nista o Rolanu BK5 a mesas se u moju i Bobanovu diskusiju.
Da li mislis da time doprinosis nesto ovde na forumu ili samo namerno spamujes temu?

Sto se tice Paje i Cuture nemam tu sta da dodam osim ono sto sam i napisao a ti sam potvrdio svojim recima da nikad nisi ni video ni cuo Roland BK 5
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 10.07.2013, 00:25   #410
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Steta bi bila da ova tema koja broji vec 410 postova, ukljucujuci i ovaj, tako zavrsi kao sto ce, cini se, zavrsiti. Em se udaljilo od teme, em se krenulo sa zescim rijecima, sto je neizbjezno napravilo neugodne tenzije. Po hijerarhiji, sada na red dolaze uvrede i na kraju Lock, a eventualno i brisanje teme. Mada u ovo posljiednje sumnjam jer je bilo dosta korisnih komentara. Mora li to, skoro uvijek, kada su tema konkretni instrumenti, na taj nacin da zavrsi ? Zar moze malo plastike i metala da natjera ljude na ovakvu prepisku ? Izgleda da moze. Zalosno, da se u "zaru borbe", tako lako i brzo, zapostave ljudske vrijednosti. Da li je najveci krivac za lako nastajanje konflikta i bahato ponasanje, ova "tabula raza" iza koje ne vidimo covjeka u "sagovorniku" ? No comment !!!!!
tranzit je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije