Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.07.2015, 10:12   #11
zleee
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.09.2013
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zleee ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Meni nije jasno zašto moraš imati 11,5kw da bi radio sa 30 %snage od toga i okilaviti se od rada, a pri tom nema šanse da to naplatiš jer gazde lokala su većinom "Ćiril stipse" i žele 3 sata svirke bez pauze za 150 €! Zato, jedan bas bin za bas gitaru i bas bubanj, s tim da basista ima i svoje pojačalo, el. gitara većinom samo na svoje pojačalo Fender Delux, klavijatura, ac. gitara imaju svoja pojačala plus sa vokalima idu na razglas. Ostalo su finese. Ne razumem šta će tu da nedostaje ili da smeta. Zašto onda KV2, EV, HK i drugi prave te sisteme za takve, a i veće namene!?
Nije problem kupiti dobru opremu, ja volim da imam dobru spravu, ali kod nas je jako teško isplatiti kroz svirke opremu, pogotovo ko radi pop - rock žanr.

Послато са Tesla_Tablet_785 уз помоћ Тапатока
zleee je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2015, 15:56   #12
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

upravo zato sam i predlozio jeftinjiu varijantu koja sluzi svrsi.sa tim jednim subom nije neki rock band ali isto tako nije ni sa dvije db cromo12 plus ili minis ili kako god hoces.ako imas 4-5000 eura viska za cijeli razglas onda imas i veci izbor ali predpostavljam da bi htio nesto jeftinije ,zato sam i predlozio kao minimum db 05 d.
odluka je tvoja
pozdrav
ffb je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2015, 20:59   #13
zleee
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.09.2013
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zleee ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ok, hvala. Ipak ću neku jaču varijantu, ali ne mogu da nađem nigde da se prodaje Db sub 15 d, pa razmišljam o Db sub 15 h ili Wharfedale Delta 15 BA.
zleee je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije