Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 24.02.2009, 13:43   #21
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Boje su mu svakako jaca strana sto se za setove bubnjeva bas i ne moze reci.Uradio sam par boja(naravno harmonike,stvarno su bolje od recimo korgovih PA800-moj kolega ima ovu klavijaturu pa znam o cemu govorim) ali su drum setovi ocajni.Jedini set koji kako tako moze da se koristi bez korigovanja udaraljki je StandardKit3 dok je GW STD kit uzas(dobos-onaj za roll, se cuje kao da je neko pokidao denfer).
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 24.02.2009, 14:45   #22
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa,workstation je,to na njemu i piše.Ja ga i koristim kao solo klavijaturu,a po mom mišljenju,kao aranžer,za ozbiljne tezgaroše,je skoro neupotrebljiv.Kao solac,po mom ukusu,je bolji od KORG-a TR-a.Kažem to jer sam imao i TR-a,sa dosta paketa semplova.Trube(posebno flighorna-tzv.srpska truba),violina,klarinet,brasovi,harmonike su vrh,jedino su klaviri lošiji od korgovih.Eto toliko za ovaj put.Veliki pozdrav svima!!!
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 15.03.2009, 23:05   #23
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Da jos jednom ponovim uputstvo za koriscenje Style worksa XT za Roland GW8.
Prvo kopiramo fajl rom_g70 koji smo skinuli iz download sekcije a koji se nalazi pod nazivom "Rom za GW8-E za Style works" pa u Program Files nadjemo gde je instalacija Style Worksa XT kao i lokaciju foldera na kome pise init_rol gde nalepimo doticni fajl.Pojavice se upit "da lizelite da zamenite vec postojeci fajl" na koji odgovorite potvrdno.
Vazno:Ako vam je potreban mod G70 Style Worksa otvorite ovaj folder init_rol pre ove operacije nadjite fajl rom_G70 kopirajte i sacuvajte na nekom drugom mestu.
Posle ove operacije normalno pokrenete Style Works pa iz glavnog podmenija odaberete Roland pa iz novopojavljenog podmenija Roland G-70.
Style Works ce otvoriti inicijalni ritam za ovu klavijaturu Easy pop.Ako zelite ovaj ritam da preuredite za GW8 otvarate Style editor iz menija sa leve strane.Primeticete da na mestima naziva setova bubnjeva stoji G70dr a na mestima pratecih instrumenata G70 sto je normalno da bi smo razlikovali G70 boje od GW8 boja.Menjate boje tako sto kliknete na zeljenu deonicu a zatim iz menija sa leve strane(mora da bude kartica play otvorena) kliknete na G70 sto je u stvari naziv boje.Tada se otvara novi meni za izbor boja gde se nalaze i upisane boje od GW8.Izbor je na vama.
Ukoliko ne zelite da korigujete otvoreni ritam vec neki drugi onda morate da otvorite Style Converter iz pocetnog menija sa leve strane pa onda konvertujete ritam od zeljene klavijature u format za G70 pa isti mozete odmah da uredjujete na gore opisani nacin ili da ga snimite pa kasnije da uredjujete kako bi zazvucao na GW8.
Ukoliko neko i posle ovog objasnjenja ne razume ima u download sekciji uputstvo za koriscenje Style worksa.
Srecan rad!
Boban010 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije