Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 19.10.2010, 23:15   #11
EmirTotic
Moderator
 
EmirTotic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.08.2008
Postovi: 933
Downloads: 1217
Uploads: 29
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 102 puta u 96 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4, Korg TR61, itd...
EmirTotic ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
EmirTotic pošalji poruku preko Skype™ messengera
Reden

Izvini Milance, u pravu si.

Citat:
Originalno postovano od robertos Pokaži Post
mjenjati tyros 2 za g70 je po meni dobar deal,jer je po svemu bolji,osim nije sempler,roland je odavna sinonim za bubanj,a i što se tiće ostalih tvorničkih zvukova,ima sve vrhunski,zato se stručnjaci u rolandu ogradjuju,da nije potreban sempler za ubacivanje gluposti,kad su oni dali vrhunske semplove već u sami stroj.Gledajući kučište samih synteva tyros je samo jedna mala igračka naspram g70,
Ovaj post je hit! Druze, pa kako mozes tako nesto da kazes? Poslusaj malo snimke i ovde i youtube, gde god stignes. Mozda uocis neke stvari, ajde da ne idemo u offtopic, vec sam se izvinio Milancetu pa da ne brljamo dalje.
__________________
Live a life you will remember.
EmirTotic je offline  
Star 19.10.2010, 23:27   #12
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dakle, ne zanima me lower 1,2,3, upper 1,2,3, njihovo mixanje, već edit. I to je to. Odgovor znam i zadovoljan sam njime.
Alen P je offline  
Star 20.10.2010, 09:35   #13
robertos
Početnik forumacije!
 
robertos's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.12.2008
Postovi: 49
Downloads: 189
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
robertos befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alen P Pokaži Post
Post ti je kao prvo ček bez pokrića, kao drugo, nisam pitao za savjet već za mogućnosti editiranja sounda, i kao treće naravno da kod mene ima potrebe za sempler jer bi mi to bila jedina klavijatura.
nije da se prepucavam,imam tyros 3,i g70,znam ja dobro šta pričam,najlakše je popljuvati spravu koju nepoznaš,roland je izvrstan kao arranger,a kao workstation još bolji,imam srx concert piano,i big brass,tyros mu nije par u zvuku,neznam zašto miješati 3 ili više zvuka da bi dobio neki svoj zvuk?na tyrosu 3 mi bolje radi bubanj,jer na rolandu još nije posložen,ali kad ga se uredno posloži,popapa sve kljave s ritmovima.(g70 nije za lijenčine već za ljude koji se bave svojim instrumentom).gledam te usporedbe,i rasporedbe,šta je bolje,šta nije,i najbolje prolazi korg...zašto??,zato jer za njega ima setova već u mesnici,zato je on najbolji,ali nebi sad o tome,da ne skrečem s teme.ako nekog zanima usporedba g70,sa tyros 3,slobodno neka navrati,ja ću mu napravit prezentaciju syntava,i sigurno će promjenit mišljenje o rolandu.
(ispričavam se moderatorima ove teme,ako sam nešto pogrešno napisao)
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od EmirTotic Pokaži Post
Izvini Milance, u pravu si.



Ovaj post je hit! Druze, pa kako mozes tako nesto da kazes? Poslusaj malo snimke i ovde i youtube, gde god stignes. Mozda uocis neke stvari, ajde da ne idemo u offtopic, vec sam se izvinio Milancetu pa da ne brljamo dalje.
druže.koje snimke??,ne kužim o čemu pričaš,mene ne zanimaju snimke sa interneta,već me zanima kad je na gaži postavim razglas,kako šta radi,na snimkama s youtuba sve radi izvrsno,pa čak i yamaha psr 110.
pokušavam objasniti,ali me mali broj kuži šta želim reći,a to su oni koji imaju dobro posložen g70,e80.

Promijenjeno od robertos (20.10.2010 u 09:40 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
robertos je offline  
Star 20.10.2010, 11:09   #14
alenmo
Vredan član društva
 
alenmo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.03.2007
Postovi: 113
Downloads: 873
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
alenmo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

robert nezahvalno je davati takve izjave i uspredbe cisto iz razloga sto svaki od nas ima razlicit ukus ...ja sam licno imao i g 70 i tyros tako da se nebih mogao nikako s tobom sloziti al opet kazemo ovo i nije tema a i glupo je o tome raspravljati najbolje nek svatko proba pa izabere sta se njemu svidja...
alenmo je offline  
Star 20.10.2010, 11:23   #15
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kolega je dobio odgovor na pitanje a da prica ne bi otisla nepotrebno u drugom smeru...THE END
 
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:23


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije