Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 19.07.2011, 14:09   #1
redbul
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 30.10.2005
Mjesto: ----
Postovi: 39
Downloads: 207
Uploads: 1
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: pa serija
redbul befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Shure PGX24E/BETA 58A MADE IN CHINA BEŽIČNI

Pozdrav svima, uzeo sam ovaj mikrofon nov oko 900 KM na akciji (450 eura), garancija godinu dana, medjutim, na 3 svirke mi se nesto cudno dogadja. Naime, imam novu dinakord 2 miksetu i nove dinakord kutije 15-ke. Sredim pfl da gain ne ide u crveno i pojacam aranzer normalno i mikrofon kako treba, ali na jacem izvlacenju kod visokog pjevanja blago mutira glas, razglas djeluje kao da su mu visoki otisli, a pali se malo crvena lampica na kanalu, pa onda moram opet smanjivati gain, dosta manje od pola, mada sam ga vec na plf sredio. Takodje mi se dva pjevaca zale i jedna pjevacica da nema nesto snage i da kako to oni kaze treba da nosi.
Ja mislim da ovaj mikrofon kineske proizvodnje, jer jedino takvi u BiH i postoje, nisu neki kvalitet, i da je ovo do njega a da nije do razglasa, jer sam prije iznajmljivo staru 58-cu sto ide 9V i dosta bolje je zvucalo.
Dal ima neko slicnih problema sa ovim mikrofonom, razocaro sam se a dao tolike pare, hvala svima unaprijed
redbul je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:07


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije