Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

 
 
Alati tema Display Modes
Star 26.05.2010, 12:36   #1
velebit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 15.09.2009
Postovi: 4
Downloads: 8
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
velebit befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Dynacord Eminent IV

Pozdrav, zna li tko sto o ovoj mikseti, koliko danas vrijedi, kakva je, zvuk, jeli tko na njoj radio, koliko jake zvučnike može podnijet, imam slučajno dva po 400W, imam priliku dobiti ovu miksetu pa me zanima jeli to čemu, nasao sam nesto malo o njoj na internetu, uglavnom pozitivno, iako je dosta stara, meni treba nesto onako za kucne zabavice, imam dovoljno velik prostor, ta dva zvucnika pa cisto onako da se zapjeva
Dodato:
I jos samo dodatak, ne kuzim se bas u to, pise na njoj valjda 100W RMS, sto to tocno znaci?
I jos jedna napomena i pitanje, zvucnici koje imam su LEM D400, aktivni su bili ali je sa sa njih skinuto pojacalo, tako da sam ih dobio bez pojacala, snaga je 400W, jeli ista snaga sad bez pojacala, ili kako to vec ide, malo sam skrenuo sa teme, ali da ih ne otvaram previse, prvenstveno me zanima taj dynacord, a ovo je usput. Hvala

Promijenjeno od velebit (26.05.2010 u 13:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
velebit je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije