Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 17.03.2006, 21:44   #11
ketronsd1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2005
Postovi: 46
Downloads: 10
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
ketronsd1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znas sta Kreso!?
Izvadi te ovaj drugi komentar.
Naravno da je Toma.Nema pjevaca na tlu ExYU koji moze tako dirnuti u dusu.
Pozdrav svim muzicarima i naravno...


SMRT FASIZMU!!!
ketronsd1 je offline  
Star 20.03.2006, 20:09   #12
ketronsd1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 10.03.2005
Postovi: 46
Downloads: 10
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
ketronsd1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nije valjda da niko nije radio sa CZ5000.
Malo ovi stariji.Valjda oni znaju nesto?


SMRT FASIZMU!!!
ketronsd1 je offline  
Star 09.02.2010, 13:16   #13
ivanpikaso
Početnik forumacije!
 
ivanpikaso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.08.2009
Postovi: 6
Downloads: 257
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Triton Studio, T3, D70, CZ5000
ivanpikaso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ivanpikaso pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Cz 5000

Ja imam CZ i koristim ga kao dodatnu klavijaturu pored Tritona Studio i jos kog semplera. Za njegovu cenu od 100 evra, koliko danas vredi je smrtna sprava sto se tice analogije. Ja koristim nesto od originalnih boja juznog vetra, ali mu ni lead-ovi nisu za potcenjivanje. Jedini problem je sto nema efekt procesor i boje su suve. Ja ga koristim u kombinaciji sa boss efect procesorom preko midija tako da svaka od 64 boja vuce svoju kombinaciju efekata. E tek onda se dobija nesto ozbiljniji zvuk za live svirku. Boje imas na netu i uglavnom su u .syx ili .mid formatu tako da se prosto prebacuju iz kompa preko obicnog windows media player-a sa midi kablom. Inace CZ-5000 je najjaca verzija iz CZ serije klavijatura. Opet kazem da sa njega koristim samo par unikatnih boja i nikako ne mozes koristiti samo njega bez jos nekog workstation-a. Nadam se da sam bio od pomoci.
Dodato:
Ja imam CZ i koristim ga kao dodatnu klavijaturu pored Tritona Studio i jos kog semplera. Za njegovu cenu od 100 evra, koliko danas vredi je smrtna sprava sto se tice analogije. Ja koristim nesto od originalnih boja juznog vetra, ali mu ni lead-ovi nisu za potcenjivanje. Jedini problem je sto nema efekt procesor i boje su suve. Ja ga koristim u kombinaciji sa boss efect procesorom preko midija tako da svaka od 64 boja vuce svoju kombinaciju efekata. E tek onda se dobija nesto ozbiljniji zvuk za live svirku. Boje imas na netu i uglavnom su u .syx ili .mid formatu tako da se prosto prebacuju iz kompa preko obicnog windows media player-a sa midi kablom. Inace CZ-5000 je najjaca verzija iz CZ serije klavijatura. Opet kazem da sa njega koristim samo par unikatnih boja i nikako ne mozes koristiti samo njega bez jos nekog workstation-a. Nadam se da sam bio od pomoci.

Promijenjeno od ivanpikaso (09.02.2010 u 13:26 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
ivanpikaso je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
5000


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:32


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije