Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 31.07.2018, 21:46   #1
pravipocetnik
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.06.2016
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
pravipocetnik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Korg pa50 SD - assigned slider

Pozdrav, pokusavam da nadjem nacina da onaj treci slider (skroz desno) "Assigned Slider" podesim da mi pojacava i smanjuje samo levu stranu dirki ili onaj "Accomp" zvuk.
Ovo je radilo do pre mesec dana, ali onda sam nesto cackao i sada je prestalo da radi.

Cnzm za onu foru, da kada rady style pretisnes song pa onda nazad i taj slider proradi - ali ja ne znam kako da on radi da pojacuje i smanjuje ovo sto mi treba.

pozdrav!
pravipocetnik je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2018, 12:02   #2
zagorec
Drugar foruma
 
zagorec's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.03.2016
Mjesto: Velika Gorica
Postovi: 53
Downloads: 10
Uploads: 23
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
Instrumenti: KORG pa-600
Interesi: Bicikliranje
zagorec ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ASSIGNED slider-pojacava ili smanjuje samo desnu stranu,a ACC/SEQ slider pojacava ili smanjuje samo lijevu stranu klavijature.Ako ti to neradi onda moras da brises viska banke.To uradi ovako:
Ideš na Media,stranu 4 Erase,F1 mijenjaš točkićem da bude SSD,F3 označiš All opet F3,označišProgram opet F3 i tu treba da ti ostanu samo User 1 i 2 i UserDK,
sve ostale obrišeš sa F2 delete.Onda ideš na Style Play odabereš prvu performansu u banci 1 i odabereš ritam koji hočeš i tako snimiš perfomansu . Sad kad ponovo upališ klavijaturu imat ćeš ritam i boju na pvoj performansi i radiće ti volumen slajder.

1.pritisneš dugme SD CARD,MENI,biraš ERESE,F1-SD,onda ideš na program-OPEN-F3 ideš na user 3,4,5,6,7,8.-DEL-F2 obrisati , ostaviti samo user1,user2 i user DK i to je to.Radiće kao nova.

Kada učitaš neke nove setove prvo na računaru vidi dali u programu novog seta imaš user1 user2 i user DK ako ima više onda obrisati,ostavi samo ovo i radiće.

Znači,nikad tuđi global ne učitavaj,u folderu Perform.Boja imaš do 20-te banke,sve što je preko briši.U folderu STYLE,Imaš do 3 USER-a,a u PROGRAM-u imaš USER01.PCG,USER02.PCG i USERDK.PCG,sve što ti je višak od ovoga u folderima,briši,jer će te klav. zezati (sama se smanjuje,itd...)

zagorec je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:59


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije