Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 21.10.2011, 01:57   #21
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hmmm obratit cu paznju tj. pitati majstora za taj kondenzator, ovaj sto mi je prodao miksetu (polovnu), rekao je da je samo da je (citiram kao sto mi je i on sam rekao) "prelemio" speakonske izlaze na mikseti, jer je to uglavnom mana behringera, da se pri vecoj temperaturi kao oni odleme (a u to ne sumnjam jer sam jos negdje na forumu to procitao), bas cu na to obratiti paznju kolega tranzit, jako mi znaci ako posjeduje taj da tako kazem "limiter" temperature. Hvala vam puno na objasnjenju. Opet cu pisati cim nesto doznam od majstora(sutra, eventualno prekosutra), pa da vidim sa vama jel to kvar neki tezak ili nesto drugo(tj prodaja magle od samog majstora kako vi kazete), a izmedju ostalog i za ostale kolege koji budu(nadam se da nece) imali isti problem. HVALA PUNO
Dodato:
Evo cuo sam se s majstorom nema pola sata, kaze on testirao je barem 5-6 sati( nekako je on to meni objasnio da je spojio na neke "kutije" ali koje vuku snagu iz miksete ali se ne cuju tj. nema nikakvog zvuka na kutijama , ugl. nemam pojma sta je to) sto se tice girjanja, kaze da je sve pod kontrolom bilo jedino sta je primjetio je da ventilator slabo "puse" pa kao to bi se trebalo zamijenuti(ne mora to biti odmah moze i poslje nekad nakon nekog vremena, znaci ima jos duse, ali ja cu to odmah zamijenuti ako je ikako moguce za ventilator od aviona samo da hladi da valja!!), ali ostavit ce ga jos preko noci veceras da radi, pa ce vidjeti jos ima li ista "kriticno".... znaci do ponedjeljka bi to trebalo biti gotovo....
Dodato:
Evo pokupio sam je jucer, ugl kako mi je majstor rekao, ventilator se palio tek na 80 stupnjeva neki je poremecaj bio, i on je nesto uradio na njoj i sada se stvarno ne grije toliko, ja sam jucer probao barem nekih 2 sata na suho(bez kutija) nego na slusalice (da ne "ori" zgrada) i zagrijao se do nekih 30-40 stupnjeva(i dalje ne ide temperatura) i odmah se upalio ventilator, taj protekt sto si mi kolega napisao je u redu(koliko sam ja shvatio majstora), nije diran nikako, tako da sada sve stima (nadam se da cu moci s njom odraditi svadbicu koju imam u subotu, otprilike 6-7 sati cemo svirati), ali cim skupim lovu bjezim od behringera na nesto bolje, nema druge...

P.s. je li moguce da se cuje zvuk iz speakonskog izlaza(a da nista nije spojeno na njih, tocnije kutije)? jer jucer dok sam provjeravao grijanje na mikseti slucajno cujem da udara ritam masina(jer mi je klavijatura spojena u miksetu) sve u 16 iz speakona, otkopcam slusalice iz miksete da vidim sta je, kad ono zvuk iz speakona(mogu snimiti mikrofonom pa da cujete kako zvuci, nije glasno nego jedva da se i cuje) pitam samo da to nije slucajno opet neki kvar ili nesto.... Nadam se da ce sada miksetica raditi normalno, 15€ me popravka dosla.... Hvala kolega tranzit. Veliki pozdrav svima.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (25.10.2011 u 08:30 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mirandess je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije