Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mikrofoni

Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.01.2011, 18:13   #31
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@dado123

Tako je. Uzmes WMS 40 PRO DUAL INSTRUMENTAL i posle ukljucujes sta hoces. Mozes dva pilota (c555L, c520L i sve ostalo sto ima mali kenon), mozes dve gitare, mozes gitaru i bass, mozes klavijaturu oba kanala, mozes kutije aktivne da sa njim povezes da ne razvlacis kablove (pod uslovom da tu gde su kutije imas struju).

Moze sve. Uz taj set dobijes i dva mala kablica. Na jednoj strani mali kenon a na drugoj banana pa bodes gde hoces i sta hoces.

Taj set se prodaje bez mikrofona, ima i nekih varijanti sa jednim za gitaru i jenim pilotom ali nemoj, uzmi bas ovaj sto sam ti napisao. Onda uzmes posebno c520 i gitarista je ozvucen kako treba.

Nisu oni nesto sa dometom jaki, desava se da shushne ponekad na malo vecoj daljini ali nije strasno. Gitarista se nece puno setati (barem ja tako mislim) pa je onda to ok a i taj sistem je najslabiji kod AKG-a, zato toliko i koosta ali sve u svemu super radi. Ja imam jedan instrumental i jedan sa dva mikrofona, shljakaju bez problema. Baterija jedna od 1,5V drzi po 30h...

Pozzz

P.S. Nesto sto moras voditi racuna je i to na kojim frekvencijama ce biti, mnogo je vazno, moze se desiti da mu u tvom kraju nesto smeta sto radi na istoj frekvenciji (neke televizije ili slicno).A i da se ne desi da neko u bendu ima sistem sa istim frekvencijama. Zato ti preporucujem da pozoves generalnog distributera za AKG i njihov servis, ljudi ce ti reci tacno koju oznaku da kupis a mislim da su i sa cenama odlicni.
__________________
JBL!

Promijenjeno od Beethoven (25.01.2011 u 18:17 sati)
Beethoven je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2011, 00:38   #32
aleksandar72
Odomaćeni član
 
aleksandar72's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.05.2009
Mjesto: 50° 07´ N 8° 41´ O
Postovi: 778
Downloads: 53
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 103 puta u 92 Postova
Instrumenti: ima ih vise..
Interesi: $
aleksandar72 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
aleksandar72 pošalji poruku preko MSN messengera aleksandar72 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na novoj PW seriji(WMS se vise ne proizvodi) imas 5 simultanih frekfencija,tako da ne vidim problem sa frekfencijom.
Ako nadjes staru WMS seriju,onda gledaj da bude PRO FLEXX, gde imas manuelno biranje 3 frekfencija.

P.S. btw..ko hoce da menja svoj SHURE BETA 54 za bilo koji headset iz AKG C serije...nek se javi.Odmah,bez razmisljanja...
__________________
"Why there is no such thing as RMS watts or watts RMS' and never has been"
aleksandar72 je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2011, 01:06   #33
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

naravno da moze ako taj paket ide sa c555, taj mic prodaj, dok ga ne prodas koristi ga itd,..... sve moze na taj akg set, moze i shure,...... moze i mic za saksofon,...,... za te pare nema bolje,...... dobar je to daljinac, sve najbolje

Promijenjeno od pedjajazz (26.01.2011 u 01:08 sati)
pedjajazz je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije