Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 20.05.2011, 00:08   #1
Bora
Početnik forumacije!
 
Bora's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2011
Mjesto: Nis
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Roland gw8
Bora befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Frage Problem sa ritmovima za roland gw8

Pozdrav svima na forumu!
Imam dosta problema sa sredjivanjem klavijature jer nemam ni vremena ni znanja za to. Sviram iz hobija uglavnom narodnu i zabavnu muziku. Sto se tice klavijature generalno sam zadovoljan s tim sto od svih klavijatura koje sam do sada imao sa ovom imam najvise problema oko nalazenja materijala.
Pre par dana sam narucio sa jednog sajta 120 nasih namenskih ritmova u nadi da cu konacno srediti ritam sekciju ( sajt je inostrani, a kako kod nas nema paypal-a, transakcija novca me je dosta iskostala).

Kad sam juce ucitao ritmove u klavijaturu potpuno sam se razocarao. Ritmovi jesu namenski, dobro su odsvirani ali katastrofa zvuce. Kao da nisu pravljeni za ovu klavijaturu ( a verovatno i nisu nego su samo konvertovani sa midia ili neke druge klav.).

E sad posto sam potpuni laik u sredjivanju ritmova interesuje me da li je moguce srediti te ritmove i ako je moguce koji mi programi trebaju?

Da li je dovoljno samo u Style Works-u promeniti set bubnjeva, bas, gitare ... ili to zahteva komplikovaniju proceduru.
Da naglasim da su sve varijacije, prelazi, odlicno uradjeni.
Bora je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
problemi, ritmovi, roland gw8


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:19


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije