Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.07.2018, 13:22   #11
milan77765
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.04.2017
Mjesto: Istočno Sarajevo
Postovi: 18
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Pa600 i Kurzweil K2000
milan77765 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
Evo kolege posto sam se sinoc raspitivao za ev elx 115 i dobio savet da ih zaobidjem, ja sam malo trazio po thomman-u sta imaju jos na raspolaganju od kutija a da meni odgovara sto se tice cene i performansi. Uglavnom treba mi da ih moze poterati mikseta dynacord pm 1000, da su 15ice, pasivne i da ne prelaze cenu do nekih 800e za par. Za neke svirke tipa do 100 ljudi u vr'glave... I voleo bih da kupim nove. e sad, pronasao sam neke zanimljive stvarcice pa bi molio ko god ima iskustva i moze ds mi pomogne da mi napis koji koristan savet .sta je meni zapalo za oko:
HK Audio Premium PR:O 15
HK Audio Premium PR:O 15X
FBT J 15
Yamaha CBR 15
Ili bi mozda jos mogao nategnuti koji € za
JBL PRX 415 M

Evo kolege ovo su neka moja razmisljanja a vi me sad posavetujte sta bi tu bilo najbolje resenje... vidim da neke imaju i po 500w rms ja ne znam ni da li bi to ovaj jadni dynacord mogao i da potera... uglavnom, otvoren sam za svaku sugestiju, i naravno i za nesto sto je izvan ovih modela koje sam napisao a u ovom cenovnom rangu.
Hvala unapred svima.
Yamaha CBR 15 sasvim korektno rade za tu cijenu,radim svirku u lokalu gdje su stavljene 4 te yamahe sa yamaginim pojacalom na nekih 150-200 ljudi i mogu ti rec da rade extra poso a i tonski su dobre,ne znam tacno njima specifikacije ali znam da dosta dobro rade posao a nisu puno skupe,mislim da su program 500w...jako dobre kutije
milan77765 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije