Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 05.12.2008, 02:51   #1
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Casio CTK 650

stvar je ovakva, jedna pjevacica moje godiste, zeli okupiti band i pjevati pop, nesto domaceg rocka i ovih narodnih uglavnom noviteta (nabijem ti to, sve ovo sto ja mrzim treba svirat, al kad je za pare jebiga), mene je izabrala za klavijaturistu, imamo gitaristu i bas gitaristu, jos nam fali bubnjar. E sad je problem sto ja nemam klavijature dobre, ovaj gitarist ima casio ctk 650, pa je rekao da mogu tu klavu koristiti. E sad molim vas da mi kazete sve sto znate o ovoj klavijaturi. Moram naglasiti da necemo svirati ono bas ozbiljno skroz pred nekom publikom starijom, nego pred balavurdijom kao sto sam i ja u kaficima uglavnom. Unaprijed zahvaljujem
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 05.12.2008, 10:35   #2
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prijatelju u Srbiji se i ne bi proslavio na taj nacin, ali posao je posao. Znaci ako prihvatis moras biti potpuno odgovoran a sto se tice kl. slobodno pitaj nekog od starijih kolega siguran sam da ce ti pomoci . . .Puno uspeha u novom poslu . . .
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 05.12.2008, 13:21   #3
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

eh, moram svirati ona sranja jebene komercijale, ali kad placa ok, i ja bi radje rokao JuVe i kafanski, ali eto dok tu skupimo para ja i gitarist, odvojit cemo se od njih i kupicemo aranzer, mixetu i razglas, ali jebiga dok to bude moram se snac na tom casiu i opet napominjem samo mi za boje treba jer imamo komplet band
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
650, casio, ctk

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije