Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.03.2010, 01:07   #11
Dacky1984
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 10.07.2008
Mjesto: Nis
Godina: 40
Postovi: 52
Downloads: 886
Uploads: 0
Rekao HVALA: 31
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg pa1xpro
Interesi: Computer Science, Mathematics, Music, ...
Dacky1984 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Dacky1984 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bravo to sam mislio 2*(7/8) = 14/16 hehehehe, ma ja sam to pisao onako iz glave znas rekoh da sto bolje objasnim pa sam se raspisao i zaboravio sam se u nekom trenutku tako da nisam bio precizan zato sam lepo napisao da je ovo vise za one koji prvi put rade sa tim a ti OCIGLEDNO nisi taj :-) i bez obzira na sve ipak si u pravu trebao sam biti precizniji!
Elem, kolega acekorg je u pravu SVE OVO SA DUPLIRANJEM taktova se odnosilo na opciju METER tako da sad je ja mislim skroz jasno sve oko quantize. Hvala acekorg!

Ma extra je ovo sto mozes ovako da pomognes nekome i da pomognu tebi ovde na ovom forumu mnogo stvari mozes da naucis i da pokazes drugima.

Pozdravce !
Dodato:
Jos nesto samo da dodam bez obzira na sve ove opcije oko quantize-acije to ne znaci da ces uvek uspeti da quantize-ujes (pa cak iako je samo bas bubanj u pitanju) jednostavno nekad je nemoguce da se odradi quantize-acija jer si JBG tako odsvirao (Aritmicno) dakle tu ti nema druge: Brises traku i cepas opet i trudis se da odsviras preciznije i sto je moguce vise u tempo-u a ako ti je tesko (mozda brzo recimo) KABI onda usporist tempo pa cepaj.

P.S Ovo sve sto sam pisao za tempo "dupliranje" itd... se odnosi kad pravite ritam znaci Record New/Current Style, e sad za sequence mode se odnosi isto onaj deo oko quantize-acije tako da to je to a ako opet KABI nesto zeza i nece probaj da osviras opet jbg mozda moras da budes precizniji to je jedno a drugo ako i tako posle svega ovog nece onda cu ja da upalim klavijaturu (ko zna od kad je nisam palio) pa cu lepo da objasnim to za sequence mada opet kazem to bi trebalo da je isto skoro sam 100% siguran

Ako neko zna odmah da mu kaze neka prica
Toliko od mene

Pozdravce!

Promijenjeno od Dacky1984 (12.03.2010 u 09:41 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Dacky1984 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije