Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Pojačala

Pojačala Ono što vam je potrebno da dobijete snagu

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.03.2016, 21:29   #11
moca
Početnik forumacije!
 
moca's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.07.2013
Mjesto: Pancevo
Godina: 35
Postovi: 34
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg pa2x pro
Interesi: Muzika,automobili..
moca ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo da se javim posle nekog vremena da podelim iskustvo sa crownom ce 4000.... Dan posle kupovine ukljucujem pojacalo,mrtvo. Pomislim da je izbio osigurac,nije... Nazovem coveka koji mi je prodao,posalje me kod njegovog majstora,a kod njega u radnji jos dva crown-a na popravci. Sredi on to,navodno hladan lem. Pojacalo nakon toga radi 3 meseca,krenem na svirku,ukljucujem,ponovo ista situacija. Nosim pojacalo kod drugug majstora,kad i kod njega otvorena dva crowna... Dali je to slucajnost.. neverujem,kako to da nigde nisam zatekao otvoren dynacord ili ev? Navodno je crklo choper napajanje,uz to mi je i treci majstor kog sam nazvao rekao da upravo radi napajanje na crownu ce2000 i da je to normalna situacija kod njih... Eto,na kraju sam kod coveka koji mi ga je prodao zamenio za dynacord s1200,naravno kvalitet zvuka ne moze da se poredi ali sta cu... Za neko vreme ce da zavrsi posao.
moca je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije