Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.09.2010, 20:09   #1
aleksandarba
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 30.05.2009
Postovi: 14
Downloads: 462
Uploads: 1
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
aleksandarba befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard G-70 vs e-80

Pozdrav kolege,

dobio sam ponudu koja mi se u prvom momentu cinila kao prilika koja se ne propusta.Naime ponudjen mi je da kupim E-80 skoro za isto novca koliko mogu da prodam moj G-70.Normalno odusevljeno sam zamolio coveka da mi donese E-80 da ga probam.Postavio sam ga pored mog i primetio veliku razliku u samoj izradi i pakovanju klavijatura.Pored toga sto ima manje dirki nego G70 cini mi se da su i mnogo slabije uradjene.Ubacio sam moju karticu i savrseno su zvucali i ritmovi i useri kao da su radjeni za E-80.Harmonike,gitare stringsovi ma sve je zvucalo dobro toliko da bi odma smeo da sviram na tezgi sa njom.E sad u velikoj sam dilemi da li da napravim tu transakciju jer,to je moje mozda i subjektivno misljenje,cini mi se da je izrada g70 kvalitetnija.Zato vas molim,pogotovu nekog ko je imao iskustvo sa obe klavijature da mi kaze da li da zamenim g70 za E80.Molim vas da mi navedete prednosti E 80 u odnosu na G70 jer nisam bas mnogo imao vremena da provedem sa njom da bi bas stekao pravu sliku o tome.Napominjem da je moj G70 v3.Mozda je to nesto bitno mada ako je kao na korgu moguce menjati O.S. onda to nista i ne znaci.
Pozdrav i hvala unapred

Promijenjeno od Vule (20.09.2010 u 20:16 sati) Razlog: tema pomerena
aleksandarba je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije