Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 12.06.2008, 15:59   #5
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo da se umjesam,gledao sam ja Srbija-NJemacka i mogu ti reci da je Srbija igrala bolji fudbal i bolja bila a i vodili su.Samo NJemci su igrali 90min i naravno puno fizicki spremniji su i dobili na kraju.
Holandjani igraju dobro,moderan tehnicki jak i povezan tim imaju ali ako si gledao prvu utakmicu Rumuna i njihovu odbrambenu taktiku(koju forsiraju zadnjih 20 godina) kao bunker su. Pa mislim da to Holandezima nece odgovarati.
Francuzi moraju jednu dobiti i nemaju losu ekipu a Talijanima je olovo u nogama poslije prve utakmice a znas kakvi su zabari kad ih prepadnes.
Swedi su fizicki jaci od Rusa i neznam gdje su oni nekadasnji Rusi puni snage i izdrzljivosti.
Nazalost danasnji fudbal po meni je samo trcanje i kondicija i nema one ljepote,tehnike i finti kao sto je nekad bilo. Zato i mislim da su Njemci(nazalost.jer ne volim njihov fudbal) Swedi i Portugalci moji favoriti. Hrvatska osim jako loseg trenera nema ove godine uigranu ekipu. Mislim ovo samo ja mislim heheeh a ko zna lopta je okrugla.
dalabu je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
euro, kladionica, prognoze


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije