Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.02.2018, 17:51   #31
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam na ovom forumu dvije godine. Vi ste dva tjedna. Pocetik forumacije sam po broju postova. Moze se biti i 10 godina na forumu i biti pocetnik forumacije.
Nisam puno pisao jer ovdje ima onih koji mogu napisati nesto vise od mene o necemu i od kojih sam ja dosta toga naucio. Da ih sad ne imenujem, znaju oni koji su.
Razlika izmedju mene i vas je sto vi evo na moj post odgovarate "napadacki", a ja vam nisam napisao nista lose.
Zbog toga nema dobre komunikacije, a ne zbog "prikacivanja" na nekoga.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Dell (26.02.2018 u 09:59 sati)
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 17:56   #32
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo ja sam na ovom forumu od 09.03.2005 i iz mog ugla,a i dosta clanova koje znam licno problem je bas u komunikaciji odredjenih clanova. Ima par njih koji misle da sve znaju,plus imaju verovatno nekih problema kuci ili na poslu pa jedva docekaju da nagaze nekog ovde na forumu.. Zalosno ali istinito...

Odogovris nekom na temu odmah te poklope iako si u pravu,ako krenes u raspravu dobijes crveni. Tako je vecina koja i zna nesto prestala da odgovara i pise,mnogi od kojih se dosta moglo i nauciti prestali su da ulaze na forum jer sto da se nerviraju bez razloga. Pre par godina postavis temu dobijes brdo odgovora,ljudi su bili opusteniji. Sad ako dobijes i jedan netacan odgovor na neko ozbiljnije pitanje imas srece.
sinisa je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio sinisa za ovaj koristan post:
VUNIMRAV (24.02.2018)
Star 23.02.2018, 18:03   #33
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Slazem se skroz sa vama Sinisa. I znam da ste vi jefan od kako kaze Sale autoritativnih clanova, koji je mozda prestao pisati, ali citao sam kad ste bili aktivniji.
Moj komentar nije bio namjenjen direktno Saletu iako on sad tako osjeca nego opcenito.
Ljudi ovdje ne prihvacaju da postoji netko tko zna vise od njih, pitaju nesto, a kad im netko odgovori oni onda toga sto im zeli pomoci uvjeravaju da nije u pravu i sl.. to je taj problem foruma..

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 18:20   #34
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@TihoTayros,Postovani,Vi ste upravo ono na sta sam mislio.Razlika izmedju Vas i mene je u tome sto ja pisem sto mislim,a Vi pisete ono sto mislite da ce podrzati vecina na forumu,u ostalom ja sam ovde par dana,Vi par godina,a evo sta kaze @sinisa,on je tu od 2005.Problem foruma su ljudi koji nemaju sta da kazu o muzici,pa onda love 'vestice' tj sakupljace postova kako se nazivaju ljudi koji nesto kazu.
SaleSynth je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 18:34   #35
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne znam sta mislite sta sam ja. Iskreno, ni ne zanima me. Ja jako dobro znam sta sam i tko sam.
Kako sam vec nekoliko puta ovdje napisao, na forumu sam da nesto naucim i naucio sam.
I to je poanta price. Ovdje smo da nesto naucimo ili da podjelimo znanje s drugima.
Bar neki od nas su tu iz tih razloga.
A o skupljacima postova nezz sta bi rekao. To je prica realna otprilike ko crvenkapica.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Promijenjeno od Dell (26.02.2018 u 09:59 sati)
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Tihotyros za ovaj koristan post:
sinisa (23.02.2018)
Star 23.02.2018, 18:38   #36
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Eto,drago mi je da smo se razumeli.Postujem,forum,postujem pravila,postujem administratore,moderatore,i vlasnike foruma.Postujem sve clanove i svacije misljenje,jedino ne postujem ljude bez sopstvenog misljenja.
SaleSynth je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 18:42   #37
sinisa
Kao kod kuće
 
sinisa's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.03.2005
Godina: 43
Postovi: 884
Downloads: 3114
Uploads: 10
Rekao HVALA: 72
Zahvalili mu 115 puta u 106 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x
sinisa ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
sinisa pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

To ko je aktivan i zasto na forumu se vidi po postovima,nisu sve novajlije skupljaci postova. Vidi se to po tema i odgovorima kao sto vec rekoh. Ja licno naprimer nisam usao na forum zbog downloada vec zbog par kolega koji vise nisu na forumu,a danas sam mozda prvi na listi po broju downloada sa ovog foruma 2.313 ,mislim da toliko nema ni postavljenog materijala..
sinisa je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 18:48   #38
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Barem se meni nemoze reci da sam skupljac postova. Ovdje sam 2 godine i imam 50 postova. Nisam ovdje zbog downloada, a i da mi treba download nebi mi bio problem uplatiti tu donaciju kako to vec ide. Uostalom download vise ne funkcionira na nacelu skupljanja postova. Iako evo izgkeda ima jis onih koji u to vjeruju.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 23.02.2018, 18:52   #39
SaleSynth
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.02.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SaleSynth ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od sinisa Pokaži Post
To ko je aktivan i zasto na forumu se vidi po postovima,nisu sve novajlije skupljaci postova. Vidi se to po tema i odgovorima kao sto vec rekoh. Ja licno naprimer nisam usao na forum zbog downloada vec zbog par kolega koji vise nisu na forumu,a danas sam mozda prvi na listi po broju downloada sa ovog foruma 2.313 ,mislim da toliko nema ni postavljenog materijala..
Mene su na drugom ili trecem napisanom postu nazvali sakupljacem postova,tako da sam zamolio administratore da mi zabrane pristup download sekciji zauvek,jer nisam zbog toga ovde i ne zanima me download.
Mislim da nema potrebe da clanovi 'uskacu'i sprovode zakon i pravila.Ima ko je na sajtu zaduzen za to.
Jer tamo gde svi sprovode zakon i pravila-tu vlada bezakonje.Pravila necu krsiti,a ako administratori smatraju da ih slucajno krsim neka me opomenu ili izbace.Nema potrebe da to radi neko drugi.
SaleSynth je offline   Reply With Quote
Star 24.02.2018, 15:41   #40
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Poštovani SaleSynth,ja sam vas nazvao "skupljačem postova" i pozvao se na mog prijatelja drNešabend koga smo u šali nazvali pre nekoliko godina "lovac na sakupljače postova" što je u suštini i bio na neki način,jer je bio(i ostao) čovek i član foruma od autoriteta,kako na forumu a tako i u svetu muzike!!!On je bez pardona za mladje članove(mladje na forumu) opominjao da ne "sakupljaju postove2
E sad,vi verovatno niste i ne zelite da budete sakupljač postova,medjutim,vaš način pisanja i pronalazenja u mnogim temema je već vidjen hiljade puta,ponavljate se gospodine Sale,to smo već odavno čuli,videli,pročitali i postoji već na foruimu.
Nemojte ovo shvatiti kao neku pridiku,ne sačuvaj Bože,nego jednostavno,pročitao sm nekoliko vasih postova i pomalo deluju iritantno,kao da zelite nadoknaditi vreme od 2005 pa na ovamo,i u toj zurbi se malo zaneli.
Ponavljam,nije mi namera da vas prozivam,nemam ni nameru a ni pravo,svatam vašu želju da budete aktivan član foruma,to je dobro ali nekako ste naglo krenuli,kao igrač koji je,željan igre ušao u prijateljsku utakmicu u 88minutu i sam želi pobedui rastrčao se po terenu i u čudu gleda ostalih 21 igrača i nekoliko sudija i čudi se!!!???
Jedna tema se zahvaljujući meni i vama zaključala,ndam se da ova neće je ovo spada u domen komun ikacije,eto,samo zbog toga ovo pišem,
Ne zamerite,stvarno nisšta ne mislim loše.Mator sam ja i ovako i onako da bih nekoga prozivao ili loše mislio.
Pozdrav za sve forumaše,sad bi valjalo poći raditi!!!

Promijenjeno od VUNIMRAV (24.02.2018 u 15:46 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio VUNIMRAV za ovaj koristan post:
Tihotyros (24.02.2018)
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:39


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije