Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Yamaha

Yamaha Za one čiji su ljubimci Yamahe

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.01.2019, 02:04   #20
zlaja158
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.10.2018
Mjesto: Osijek
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg m3,Yamaha MO8,Yamaha motif ES7,Kurzweil pc3k8,Roland Juno Ds, Yamaha MODX7
zlaja158 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Znaci MODX je po meni top klavijatura.Sve sto je bilo prije to ide u zaborav..Sve je u performance modu,znaci vise nema ono voice, performance i master... 8 scena,4 slider pota,ali ima taster za prebacivati...do 16 partova,a svaki part moze do 8 elemenata ubaciti,,,super knob je ludnica kad ga se skuzi kako radi i kako povezuje sve..Klavijatura je kod mene sada nekih 3 mjeseca i jos uvijek nisam skuzio ni pola na njoj,a i ovako je stroj...Tipka je malo losija,ali mi je bolja nego na recimo Krome-u. Ja imam modx7 jer mi nije trebala sa klavirskom tipkom posto imam kurzweil pc3k8. Podrske za nju ne fali,na fejsu ima grupa za modx i montage likovi rade cuda,na youtubeu ima svakavih video uradaka. Probao sam u njega ubaciti neke setupe od motif xf cisto da cujem kako rade malo i zvukovi za svatovski repertoar iako mi je ovo kljava za rokericu i fino sve izlazi i radi...Ffb vidim da si iz Osijeka,pa eto mozes se javiti
zlaja158 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:54


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije