Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 15.03.2015, 12:34   #11
Akordeonista
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 13.04.2011
Postovi: 467
Downloads: 532
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Akordeonista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne sumnjam da Martin Audio dobro radi ali meni treba kutija uglavnom za manje svirke da je sto laksa za nosenje a da lepo radi tonski. Ovaj Martin je tezak 21kg a i osetljivost mu je manja nego kod SX300 i D12-2. Naravno, cena mu je veca!

Ako bih uzimao neke skuplje kutije to bi bio Seeburg Acoustic Line A6. Ova kutija radi odlicno, ima osetljivost 99dB, moze da izdrzi 400w, teska je oko 16kg a brend je sam vrh!

Verovatno cu na kraju uzeti ili SX300 ili D-Lite 12.2, moram da se organizujem pa da ih uporedim jednu pored druge. Ne zuri mi se jer imam vec kutije na koje radim (ELX-115p). Interesuje me da li postoji jos neka valjana opcija a da mogu da se kupe dve kutije (nove ili polovne) za budzet do 1000e.

Promijenjeno od Akordeonista (15.03.2015 u 12:40 sati)
Akordeonista je offline  
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 05:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije