Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2007, 15:45   #21
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pitanje je kad izlazi novi aranger, dali ce biti mladi brat od sadasnji serija ili ce biti nesto sasvim novo.
Ko ga zna, Mozda bude Korg Pa 10 Balkan ?
Jer ipak najvise je nas balkanace koji uzimamo Korgove rraznih tipova:
Raduj mo se na Pa10 Balkan Imat ce pojacani trubo chip tuning 20 inch touchsreen. Servo joystick, mijenjanje ritmova preko glasa. V10 engine 15 oktava biti ce aerodinamican, ugrvavirana brzina 10.000megaherca. i memorije oko 800gb i moce se gledat Tv na njemu (satelit) imat PS3 ugradzen sa chipom da mogu kopirane igrice biti ce svega. A sve balkanske pjesme sto su ikad bile imat ce ritmove za te pjesme a kamoli boje. Tezina 100g. Netreba mu struja zato sto kupi energiju Solarno.
Ja ga vec imama zato sto sam tester KORGA pa mi ga dali da im dadne profesionalno misljenje posto vi nemate pojma
Sad se sigurno pitate kolko kosta ta masina. Pa da vam kaze kad je uzmete dojate 10.000 EURA sa njim. Plus sve ilegalno kopirane filmoce igrice i muzicke cd-ove koji su zasticeni visoko autorskim pravima!!!
Raduj te se novom Pa 10 Balakan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blatusan je offline   Reply With Quote
Star 10.02.2007, 18:03   #22
toma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 26.09.2005
Postovi: 166
Downloads: 522
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
toma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
toma pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ova ti je dobra
toma je offline   Reply With Quote
Star 11.02.2007, 02:08   #23
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

E ako si vec imo Pa 3 godine prije mene ...sto bolan nisi uradio malo kvalitetnije ritam sekciju da to zvuci kako treba a ne ko pracka...Nedime, solo zvukovi ne prolaze bas svugdje...u vecini slucajeva prolazi dobro nabijena ritam sekcija jer cure se vrte na to i raja igra a na solo zvuk ne reaguje bas puno toga...Ono sto imas kao DEMO...to je bolan slicna ritam sekcija ko na CASIO CT-650 koji sam svirao prije 16 godina... jesi li ti tada svirao?
DinO74 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
imasju, klavijature, koji, osim, pa80, pitanje, semplom, sve


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:08


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije