Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 15.10.2017, 18:55   #11
pelias31
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.11.2016
Postovi: 28
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
pelias31 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja cu priznati da sam dosao na forum s namjerom prikupljanja materijala za klavijaturu. U mom okruzenju trenutno ima jedan covjek koji aktivno svira klavijaturu (korga) ali zbog obaveza rijetko se i vidimo a ne da progovorimo koju o nasem zanatu. Te muzicarske price mi dosta fali i to upotpunim upravo ovdje. Sa foruma nisam skinuo niti jedan ritam nijednu boju sto mi je bila prvobitna namjera ali sam naucio sve sto mi je potrebno da upoznam svoj instrument i koristim ga na ispravan nacin. Otvoreno je jako puno tema, pisalo se sasvim dovoljno. Neki koji rijese pomocu foruma svoje "probleme" nikada vise ne svrate, neki to rade svakodnevno. Forum ce opstati i biti tu za sve kad treba. Zahvaljujem autorima

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
pelias31 je offline   Reply With Quote
Star 15.10.2017, 22:43   #12
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisu svi ovdje zbog skidanja materijala. Evo nor ja nisam nikada bio niti sam se prijavio ovdje zbog downloada. Konkretno evo nor romario zna da govorim istinu.
Dosao sam ovdje da nesto naucim. Pricitao sam gotovo sve teme koje postoje na forumu. Cak i one koje me nacelno ne zanimaju pa i kad sam citao ko teletabis i nisam imao pojma o cem se govori.
Jesam li nesto naucio ovdje. Jesam.
Svakodnevno sam ovdje puno puta. Rijetko komentiram, ne zato jer nemam volje, nego zbog toga sto mislim da ima onih koji znaju vise. Ne postavljam ni pitanja jer ono sto me zanima uglavnom i znam ili je na to vec postojao odgovor na forumu.
Download mi je na dnu prioriteta boravka ovdje.
Steta je sto nema vise "druzenja" ovdje, a nema zbog toga jer sve sto itko napise bude od nekoga docekano na noz. Evo to je moj dojam kao promatraca.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2017, 01:26   #13
jasko2406
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.06.2012
Postovi: 6
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
jasko2406 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Otvorite download sekciju za sve pa cete vidjeti kako se javljaju jedan po jedan *♂️


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
jasko2406 je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2017, 09:19   #14
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Malo smo sa temom otišli u nekom drugom smjeru, jer po meni odgovor na pitanje zašto nema dobre komunikacije na forumu nema veze s tim koliko je naš forum aktivan.
Mislio sam se hoću li to napisati da mi kolege ne zamjere, ali svi to već svakako znamo...
Mi muzičari spadamo u jednu od gorih sorti ljudi i jako smo sujetni generalno gledajući. Kada se pojavi neko bolji od nas bilo u teoretskom ili praktičnom znanju, a naročito u muziciranju, odnosno sviranju i pjevanju, učinit ćemo sve samo da "zaštitimo" svoju individuu. Načini su razni, a u njih spadaju najraznovrsniji načini totalno nelogičnih i subjektivnih diskreditiranja i ponašanja za koje i djeca u predškolskoj dobi znaju da nije u redu.
Primjera ima dosta na forumu u različitim temama gdje neko nekoga demantira i u pravu je. Onda se "prozvani" brani time kako on ima dugogodišnje iskustvo, što bi pretpostavljam trebalo značit da je samim tim u pravu i nerijetko krene napadanje ličnosti i karaktera naspram osobe koja je uradila demant.
Tada više nema konstruktivne rasprave, nema argumenata, a nema ni dobre komunikacije između članova, a vi sad zamislite za koliko smo korisnih postova ostali uskraćeni zbog toga što dosta pravih znalaca ne želi iz gore pomenutih razloga išta pisati, a mi i dalje mislimo da mnogo toga znamo...
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2017, 17:30   #15
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.747 puta u 1.303 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

U svakom napisanom postu na ovoj temi ima ponešto istine. Broj reagiranja u relativno kratkom roku i članovi koji su se uključili sa svojim rekao bih, vrlo objektivim razmišljanjima, ipak govore u prilog da je ovdje komunikacija sasvim u redu. Dodao bih i jednu usporedbu koja mi ovog trena pada na pamet.

Forumi su kao i birtije. Ideš u onu koja ti najviše odgovara, a onda se ponašaš u skladu s temperamentom. Netko sam u kutu ispija rakijicu i gleda druge, netko vodi "ozbiljne sportske razgovore", netko zapjeva s društvom, a netko baš uživa kada napravi svađu. Uglavnom, birtije i forumi imaju još nešto zajedničkog, ne moraš ih uopće posjećivati ako to ne želiš.
casper je offline   Reply With Quote
Star 16.10.2017, 23:11   #16
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od stakleni Pokaži Post
Ja bih se rado ukljucio u diskusiju, al' se plasim da moje pitanje ili odgovor ne zavrsi u necijem potpisu.
Samo ti udri, nemam više mesta za potpise
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio nikadvisekorg za ovaj koristan post:
stakleni (18.10.2017)
Star 17.10.2017, 08:53   #17
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Casper, lijepa usporedba
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 17.10.2017, 10:02   #18
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 51
Postovi: 1.294
Downloads: 1872
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Usporedba stoji .kao i sve ostalo .
Komunikacija postoji naravno.ali nije bas na razini kao što bi mogla biti .
A i to se može pročitati u prethodnim postovima.
Generalno je preslik naše svakodnevnice.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
romario je offline   Reply With Quote
Star 19.10.2017, 22:50   #19
svirac007
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 01.03.2006
Postovi: 376
Downloads: 2117
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 21 puta u 19 Postova
svirac007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Odavno izbjegavam da bilo sta prokomentarisem ili da otvorim neku temu zbog pojedinaca i njihovog drskog i nekulturnog nastupa....
Sjecam se u temi za pa600 trazim pomoc oko eqvlajzera i iznosim da nisam zadovoljan soundom a onda ulijecu neki sa odgovorom -- Sta ti hoces bolje za 1000eur...

Evo danas na temu Korg volume papuce (da pomognem) iznosim svoje iskustvo da sam isti problem imao samo sa behring papucom od tog dobijam odgovor

-Konkretno se u ovom postu govori o volume pedal Korg XVP-20... Pustite beringer o tome nije tema...

Eto kajem se sto sam danas potrosio 2-3min svog vremena sa iskrenom zeljom da pomognem i da opisem da imam isti problem ...
Tako se drug moj ne komunicira -- to su razlozi da ja a vjerujem i mnogi ne zele da se ukljuce u diskus i forum nam sve vise postaje monoton .....pozdrav
svirac007 je offline   Reply With Quote
Star 20.10.2017, 00:57   #20
Alekso
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 09.11.2012
Postovi: 63
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Alekso ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja poklonio studijsku matricu ej dzaba eto dobre volje mozda nekom i posluzi,postavio u demo snimke za download,kad ono nadje se neki papak savetuje da procitam pravilnik,osetio sam se kao da sam nesto ukrao ili nekog zajebao zato sto sam poklonio matricu koju inace u privatnom zivotu naplacujem....zato nema nikog na ovom forumu nema kvalitetnih tema i oni clanovi sto su imalo hteli da pomognu ne ukljucuju se.
Dodato:
pa jos na sve to i neki prete kao bi trebalo da budem BANOVAN,pa banovali ste sve one koje su bar nesto znali imali vise iskustva imali sluha,kad je neko postavio temu o nekom dobrom reverb procesoru ili neki dobar preamp za u studiju?nikad,jer jos uvek se ovde zna samo za dynacord.

Promijenjeno od Alekso (20.10.2017 u 01:13 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Alekso je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:08


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije