Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 10.04.2015, 21:46   #11
neshatomic
Vredan član društva
 
neshatomic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.06.2009
Postovi: 277
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 67 puta u 41 Postova
Instrumenti: Acoustic Line Seeburg , JBL SRX , Dynacord Variline , Dynacord MAdras , DANLEY sound labs
Interesi: sport,moto sport,sound & light
neshatomic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ako tebi to zadovoljava standarde ja ti zavidim,ja bih iskreno voleo da mi se to svidi i da ne bacam pare na skuplje stvari .
Od Electro Voice_a sam bukvalno imao sve sto su izbacili ,kao i od vecine drugih proizvodjaca ( dynacord , jbl , mackie , rcf , fbt... ) i od EVa zadrzao sam samo stari EV RX 115 ,jer mi jedino to vrsi posao , sve ispod toga nije nesto vredno puno price od EV.
Od JBLa sam zadrzao samo SRX i smatram da je ispod toga sve sranje od JBL , od Dynacord trenutno imam Variline i jedni sam trenutno vlasnik Acoustic line Seeburg K serije u Srbiji.
P.S. Ovo ne pisem da bih se hvalio ,vec da ti bude jasno da ja trenutno imam i JBL i EV i Dynacord i Acoustic Line i jos dosta toga i da nemam potrebe da hvalim ni jednu firmu ,ne vezujem se emotivno ni za jedan brend ,vec samo za ono sto je dobro i sto mi vrsi posao.Svaka firma ima dobre i lose serije zvucnika,ali za pare koliko kosta taj ETX cinjenica da druge firme za te pare daju vise.

Ocigledno si me pogresno shvatio , sto ti ne stavljam na teret ,samo diskutujemo.
Kao neko ko je u zadnjih 15 godina promenio 1000 kutija raznih proizvodjaca samo ja znam koliko sam bacio para na kupi-prodaj dok nisam nasao sebi kutije koje mi odgovaraju ,te iz tog razloga delim ovde svoja misljenja i svoja iskustva ,da ne bi neko bacio pare za nesto sto mu se posle ne svidi,pa dok proda i kupi drugo ,em izgubi vreme ,em zivce, em pare .

Posto vidim kako si ti odgovorio,shvatam da si ti vec kutije kupio i posedujes ih cim si tako emotivno primio moj post i brze bolje udario u napad ,pa prema tome pitam se zasto si uopste postavio pitanje za kutije koje si vec kupio???

Nisu nam prohtevi svima isti ,ako si ti sa ETX zadovoljan to je super i ja ne vidim nista lose u tome.Cak ti zavidim sto mozes svoje ukuse da zadovoljis takvom kutijom.Ja nisam tako zadovoljan ni sa mnogo skupljim kutijama.Ako mislis da cu da hvalim ono sto tenutno imam da znas da necu ,jer svaka kutija ima svoje mane i prednosti , idelano ne postoji i smatram da uvek ima bolje.
Ni taj moj JBL SRX , Dynacord Variline , EV RX nista to nije toliko spektakularno sa obzirom koliko mi na ovu nemastinu bacamo para na to.

Izvinjavam se sto je ovako dug post

pozz

Promijenjeno od neshatomic (10.04.2015 u 21:54 sati)
neshatomic je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
electrovoice, etx


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:51


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije