Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Studio - Uradi sam

Studio - Uradi sam Kompletna postavka kucnog ili pro studia, oprema, prostor, izolacija...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 29.01.2016, 22:16   #1
3tonal
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 29.01.2016
Postovi: 1
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
3tonal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Skroman efektan studio s klavijaturom za svirke

Poštovani svi,

U planu mi je da napravim solidan mali kućni studio za komponovanje i produkciju muzike, pa mi treba preporuka i savet oko nabavke opreme.
Nemam bog zna kakav budžet, a s druge strane bih voleo da uspem da napravim studio koji će da solidno odradjuje posao: komponovanje i snimanje primenjene muzike: film, video igre, ambijentalna i sl.

- trenutno imam zvučnu kartu emu 1212m koju sam kupio pre nekih 10 god. i gotovo da je nisam koristio; da li ona u “današnjim uslovima rada pije vodu” da može da izbaci korektan zvuk I ne pravi neke problem, ili da je prodam i gledam nešto drugo
- koje solidne studijske monitore
- koje slušalice
- koju klavijaturu (od 73 ili još bolje 88 dirki, otežane) koja bi se povremeno koristila i za svirke (pop-rock, jazzirano, finija muzika)

Ne zazirem od korektne polovne opreme.
Budžet - ako bih sve to uspeo da uklopim u 1000 EUR bio bih srećan čovek, ali hajde da kažem da me prvo zanimaju saveti i predlozi, pa kako god.

Hvala što ste odvojili vreme da uzmete učešće u temi, kao i da podelite svoje iskustvo.
Pozz
3tonal je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije