Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 22.07.2009, 13:29   #11
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Partizan prosao uz gol razliku 12:0, u gostima 0:4 i kuci 8:0 stvarno je ubio prvaka Velsa...
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 14:29   #12
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam htio da tu informaciju stavim u rubriku "Hajde da se hvalimo"

Šta redovna hrana uradi od čovjeka http://www.youtube.com/watch?v=HOz-BBvDzuM
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 14:39   #13
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

zrinjski izgubio kako sto je Enes rekao, ovdje u gradu je bila velika euforija i svu su ocekivali prolaz, ja naravno realno govorio da nemaju sanse u gostima, oni htjeli da me ubiju hahaha Dinamo pobijedio Pyunika 3:0 , valjda ce nastaviti s dobrim rezultatima u Europi
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 15:13   #14
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Delboy, gledo sam jučer Dinamo i plako od muke. Kakvi igrači bog ih ubio, trebali bi jest malu djecu, a oni se nemogu dogovorit u napadu pa da ih hebeš. Da nema Manđe ode uni u vražju mater. A obrana se jedva vuče, igraju preko one stvari. Ono lopta ide prema golmanu i da bi se ijedan stoper pomakno, nego gledaju tko će je izbit
A si čuo kako je Manđo sočno psovo Papadopulusa radi sebičnosti
Pošto su igrali pred praznim tribinama (kazna UEFE radi divljanja BBB-a) tako da se je sve lijepo čulo.
Mislim nije mi jasno zašto se ne mogu ugirat. Maminjo je pokupovo sve što se je dalo u Brazilu i Argentini. Evo, vidi se da onaj mali Morales (Čileanac) i Sammir (Brazilac) imaju taj južnoamerički štih, al kad su obojica u prvih 11 onda se ne zna tko pije a tko plača. Žalosno.
Jedino kad Morales izvađa iz prekida, e onda je to 90 % gol, ono gađa u trepavicu. Al s druge strane kad počne dribljat neznaš dal voza protivničkog igrača il sam sebe. Ma cirkuska atrakcija, on je sam sebi dovoljan
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 15:29   #15
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma nema veze Kreso, nek su oni sada prosli, skontace se valjda do iduce utakmice, bolje nek gledaju da naprave stadion jer ce igrat mozda tu kod tebe na stadionu Intera
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 15:31   #16
Enes-am21
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 29.02.2008
Mjesto: Visoko
Godina: 37
Postovi: 179
Downloads: 81
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 32 puta u 23 Postova
Instrumenti: korg pa800, korg tr, harmonika hohner morino VI
Interesi: muzika i sport
Enes-am21 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Enes-am21 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

odakle je onaj Cleo iz Partizana???
Enes-am21 je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 15:52   #17
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Delboy

Teško da će igrat i kod mene. Zadnja eutoutakmica se je kod mene igrala kad je Inter igro protiv Zvezde (popušili 1:3), a i Dinamo nam je te godine uzo Modriča, Čorluku, a i neki istaknutiji igrači su otišli. (Svi današnji asovi su prošli kalenje kod vas u Zrinskom il kod mene u Interu)

A za Maksimir, stari što da ti pričam. Tu netko krade i valja masnu lovu. Do sad je potrošeno preko 200 milja € i još nije stadion gotov. Mislim da su išli gradit novi na laništu (kako su pričali) napšravili bi ga za cca 120 milja i to samo kakav (primjerice od Schalkea je košto 85 milja a jedan od najljepših je).

Ne vjerujem da će igra išta popravit. Njima treba gonič robova. Još se protiv Red BUll Salzburga da igrat, a što onda. Nek naletimo potom na grke jao si ga, a mogli bi ponovno nakon 12 godina protiv Partizana. Tada smo ih sa Žutim nakantali (5:0 u zagrebu), a sad bi mogo bit pakleni revanš. Čujem da Partizan ima pakleno jaku ekipu. Mada nikad ne znaš s ovim našim konjima. Ako im se zamaše s dobrom lovom pred nosom u stanju su pojest i Reala .
Hebi ga na što je to sve spalo. Nekad se igralo za čast i slavu, a danas ako nema premije za gol ili pobjedu jedva da se vuku po terenu.
Ma poserem se na njih
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 16:24   #18
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

normala, njima je samo stalo da dobro hebu i da dobiju masnu lovu, inace stadion je ono po tribinama i atletskoj stazi katastrofa ofucan, a iznutra, vip loze, liftovi, kavijar, mazoretkinje drze stapove eeee.... zna se ko trpa sebi u dzep. Veceras je se nadati da Bohemians prodju, mada su sanse male
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2009, 20:14   #19
AndrijaGM
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.12.2008
Mjesto: G.Milanovac
Postovi: 40
Downloads: 18
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: DALLAPE 140 BASOVA DUGMETARA
Interesi: . . . . . . . .
AndrijaGM befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Daumen hoch Mi smo Klea dali Partizanu da im pomogne

Kleo je Brazilac, prosle godine igrao je za Crvenu Zvezdu ali je na prelaznom roku postao igrac Partizana, nema nikakve specijalne odlike ali je kao Pipo Inzagi -na pravom mestu u pravo vreme tako da je na svoje pre dve utakmice u dresu Partizana postigao cak cetiri gola. . . Prosle godine postigao je 13 golova za C.Z. , on moze da odvede Partizan u Evropu- ne zadrzava loptu, ne dribla, nije puno brz, ne izvodi prekide osim penala, znaci ne smeta timu a u sesnaestercu eksploziv pogledajte drugi gol- majstorija ...
AndrijaGM je offline   Reply With Quote
Star 23.07.2009, 12:57   #20
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Burli Pokaži Post
A što si Sevojno preskočio???

Večeras se dvojka nameće sama po sebi, gledao sam PFC na pripremama, Kleo nam je najbolji špic u zadnjih 10-ak godina, odbrana je spora ali iskusna(Đorđević, Gavrančić, Krstajić, Obradović), vezni red dobar(Moreira, Ilić, Tomić)samo još da Jokan ne počne sa Fejsom umjesto Raće Petrovića i da Dijara zaboravi inostrani angažman i pare koje idu sa tim i da počne da igra fudbal i eto na jesen "mušeme" na centru...
Mrzim kad sam sebe citiram...

Inače mi smo ga već prekrstili i zovemo ga Milko, stariji ljubitelji fudbala znaju o čemu je riječ a za ove mlađe evo malo da obogate repertoar http://www.youtube.com/watch?v=mX4ZjiutoCk

Nego u sledeću srijedu idemo kiparskom Apoelu koji je prošle godine zaledio Marakanu tako da će osveta biti slatka...

P.S. Ooo nama je najbolje!!!
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije