Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.04.2017, 00:28   #1
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Dynacord powermate 1000 jedno pitanje

Pozdrav kolege. Danas sam se ponovio i posle duge potrage uzeo ovaj mikser, slucajno ga na oglasima nasao dobro ocuvanog za relativno male pare pa resio da uzmem. E sad mene buni jedna stvar. Normalno gledam na poklopcu kod svakog pm 1000 ima onaj znak veliko "D" i dole pise ime modela. Kod mene samo pise ime modela bez tog velikog logo-a. Da li to znaci da je to mozda neka kopija ili??? Kupio sam ga od jednog svabe kaze da ga je uzeo u jednoj renomiranoj muzickoj kuci ovde i da ga koristi 10 godina i da ga sluzi besprekoro sa povremenim ciscenjima.... da nije mozda uzimao poklopac posebno? Ako neko zna da mi objasni u cemu je caka voleo bi da mi napise. Inace isprobali smo odma mixer i zvuci besprekorno.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 14.04.2017, 21:04   #2
nemanja 1982
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Postovi: 593
Downloads: 3602
Uploads: 9
Rekao HVALA: 152
Zahvalili mu 27 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil K2661 Roland XP10 Yamaha V50
Interesi: Muzika
nemanja 1982 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav drugar. Nije nikakva kopija, jedan dobar prijatelj mi je tako pre par godina rekao,ja sam imao pm1000-1 kao i on, na njegovoj je imalo to D, a na mojoj nije, i ja nisam znao sta je fora, on mi je rekao da sve to zavisi od trzista, za koje je radjen mixer. Postoje mnoge stvari koje se radi za jedno trziste ovako,a za drugo onako. I ima neke logike. Ne brini nista, koliko znam neke nemacke kopije su one keytone, tako se zove taj brend.
nemanja 1982 je offline   Reply With Quote
Star 14.04.2017, 22:33   #3
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4835
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E, hvala ti Nemanja... i ja sam bio tog misljenja posto mi svabo ne deluje bas kao coveko koga neko moze zeznuti, a i dao mi je uputstvo za nju na kojem jasno stoji ime i pecat te muzicke kuce gde je kupio i znam da se oni nikada ne bi kompromitovali sa takvim stvarima da uvaljuju nekome kopije, tako da sam prilicno siguran da je to to. Plus imali smo malu tonsku probu danas i mikseta radi za sve pare, tj.i bolje od tih para koje sam dao jer sam je kupio stvarno povoljno posle malo cenkanja Hvala ti jos jednom za odgovor.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:54


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije