Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Sampleri

Sampleri Hardwareski sampleri bez dirki

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 06.09.2011, 17:56   #21
zarko73
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.05.2008
Postovi: 15
Downloads: 41
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zarko73 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln Kontroler za komp

Malo ishitreno sam se pohvalio da imam scsi karticu za komp.
Ustvari, ocekujem da jedan drugar nadje odgovarajucu sa 25pin-a, jer takav kabal imam, tacnije da bi koristio isti kabal koji koristim za sempler.
Sa time u vezi nisam bio u mogucnosti da probam hard na kompu (danak neiskustvu).
Ostaje mi samo da hard povezem sa semplerom, i da eventualno probam da nesto ucitam (a posto na hardu verovatno nema nicega u akai formatu, preostaje mi da probam da ga formatiram, pa da cekam da stigne kontroler za PC, pa onda po redu).
NAJGLAVNIJE:
Najsrdacnije se zahvaljujem za odgovor!!!!!!!

Svaka informacija mi je dobrodosla.

VELIKI pozdrav!
zarko73 je offline   Reply With Quote
Star 07.09.2011, 14:50   #22
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ama da ti prodas taj S200 bilo bi najpametnije jer sve su to masine od prekljuce ili ti, iz proslog vijeka. Pomalo smijesno, recimo sviras na aktuelnom aranzeru a koristis sampler iz daleke proslosti. Da se radi o nekom vintage sintiju, pa ni po' jada al' sampler iz, tamo nekih, osamdesetih ili ranih devedesetih, nema smisla. RAM premali, komplikacije sa SCSI, spori hard diskovi, problemi sa efektima... a tek ce da dodju problemi o kojima ti ovdje ne bih sad pisao. U isto vrijeme imas sigurno nekakav laptop, treba ti samo bolja audio karta i... eto samplera koji ce da usije taj S2000 uzduz i poprijeko, pa bar stotinak puta.

Promijenjeno od tranzit (07.09.2011 u 14:51 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Star 07.09.2011, 20:08   #23
zarko73
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 09.05.2008
Postovi: 15
Downloads: 41
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
zarko73 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Beitrag

Verovatno i hocu da ga prodam ALI, zelja mi je da ga barem na jednoj svirci probam, makar i dva sempla, pa onda da vidim.
E sad, da bi mi se zelja ostvarila, moram prvo da odradim najjednostavnije stvari (da spojim sempler sa kompom, ucitam semplove, povezem hard sa semplerom, odradim sva podesavanja,...).
Obzirom da prvi put dolazim u dodir sa semplerom i da nemam iskustva sa takvim spravama, pretpostavljam da ce put biti trnovit, ALI....
Svakako najlepse hvala na odgovoru i na predlogu u vezi prodaje, a do tad puno bi mi pomoglo ako neko moze da mi na mail posalje barem jedan sempl u akai formatu, cisto da vidim kako treba da formiram semplove u konverteru kada za to dodje vreme.
JOs jednom se zahvaljujem.
zarko73 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:19


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije